Tomáš Békefy – prvý Slovák zabezpečujúci preteky F1

27. 06. 2011 11:20, Motormedia, Daniel Mandzi

Peter Velits testoval modely Fabia RS a Octavia RS v aerodynamickom tuneli. Test prebiehal nielen v automobiloch, ale i na nich.

Rosina – v desiatke najlepších svetového pohára Porsche

27. 06. 2011 10:08, Okruhy, Daniel Mandzi

Krásne a veľmi ťažké boli dnešné preteky Svetového pohára Porsche Carrera World Cup na známej Severnej slučke nemeckého Nurburgringu.

Roman Grendel smeruje na Bohemia Rally

27. 06. 2011 09:17, Česko, Miroslav Majláth

Procar Speed sa predstaví s posádkou Grendel - Černoch na Bohemia Rally.

Nezastaviteľný Sebastian Vettel si na konto pripísal ďalších 25 bodov

26. 06. 2011 19:00, Formula 1, Alexa Szafianová

Pokojné nedeľňajšie preteky nepriniesli nič neobvyklého.

Geko Ypres Rally: Dominantné víťazstvo Loixa, druhý Bouffier, vynikajúce tretie miesto pre Weijsa, Wilks nakoniec piaty

25. 06. 2011 22:33, IRC, Katarína Ďurecová

Ypres Rally sa skončila, z jasného víťazstva sa raduje Fast Freddy. Druhé miesto berie Bouffier, tretie Weijs.

Tím Red Bull ovládol sobotňajšiu kvalifikáciu na VC Európy

25. 06. 2011 20:00, Formula 1, Alexa Szafianová

Oba monoposty Red Bullu odštartujú zajtrajšie preteky z prvého radu.

Tie najlepšie videá z Rally Acropolis

25. 06. 2011 10:56, WRC, Katarína Ďurecová

Pozrite si to najlepšie a najzaujímavejšie z gréckej Rally Acropolis.

Geko Ypres Rally: V prvej etape vyhral všetky RS Freddy Loix, vedie o vyše 36 sekúnd

24. 06. 2011 22:58, IRC, Katarína Ďurecová

Všetkých 6 rýchlostných skúšok prvého dňa vyhral domáci Fast Freddy Loix, ktorého náskok na druhého Guya Wilksa je už niečo vyše 36 sekúnd. Tretí po prvej etape je ďalší domáci jazdec Pieter Tsjoen.

Fernando Alonso zajazdil dnešný najrýchlejší čas

24. 06. 2011 19:16, Formula 1, Alexa Szafianová

Dopoludňajší čas Marka Webbera vylepšil Fernando Alonso o 2.5 sekúnd.

Mini vyrazí do Zeleného pekla

24. 06. 2011 18:46, Okruhy, Ivan Václavík

Motoristický šport má značka Mini vo svojich génoch. Najnovšie sa chystá otvoriť ďalšiu kapitolu svojej pretekárskej histórie: s modelom Mini John Cooper Works Coupé Endurance.

Antara láka na zamatový chod motora

24. 06. 2011 17:50, Predstavujeme, Ivan Václavík

Kompletne zmenenú ponuku agregátov pre súčasný Opel Antara tvoria dva naftové a jeden benzínový motor, pričom všetky spĺňajú emisnú normu Euro 5 a zabezpečujú lepšie jazdné výkony pri zníženej spotrebe.

Rosina - „Zelené peklo“ – sľubný voľný tréning

24. 06. 2011 15:23, Okruhy, Daniel Mandzi

Štefan Rosina skončil na siedmom mieste v prvom voľnom meranom tréningu na najťažší pretek tohtoročnej sezóny Porsche Mobil1 Supercupu 2011 - Porsche Carrera World Cup.

Kopecký do Rally Ypres neodštartuje!

24. 06. 2011 12:33, IRC, Katarína Ďurecová

Jan Kopecký po svojej havárii na shakedowne nakoniec do samotnej rally neodštartuje. Dôvodom je zranenie spolujazdca Petra Starého.

Opel Insignia 2,0 CDTi 4x4

24. 06. 2011 11:53, Testy, Ivan Václavík

Zaujímavá kombinácia pohonu všetkých kolies a príjemne znejúceho vznetového motora s prekvapujúco plynulým záberom je v limuzíne Opel Insignia silným lákadlom.

To tu ešte nebolo – tri slovenské autá na legendárnom  belgickom okruhu v Spa!

To tu ešte nebolo – tri slovenské autá na legendárnom belgickom okruhu v Spa!

24. 06. 2011 09:34, Okruhy, Daniel Mandzi

Tri tímy, 5 jazdcov, jedna značka – Praga R4S cez víkend na prestížnom Dutch Supercar Challenge.

Geko Ypres Rally: Shakedown pre Fast Freddyho, Kopecký havaroval

24. 06. 2011 01:38, IRC, Katarína Ďurecová

Na shakedowne bol najrýchlejší domáci favorit Freddy Loix, Jan Kopecký havaroval už v štvrtej zákrute prvého prejazdu a značne poškodil svoje auto.