Registracia

Po dokončení registrácie bude odoslaný do Vašej E-mailovej schránky E-mail s odkazom na stránku, kde budete musieť Váš účet behom nasledujúcich 24 hodín aktivovať. Prečítajte si podmienky registrácie.

Kliknutím na ikonku sa môžete u nás zaregistrovať aj cez Váš Facebook účet(testovacia prevádzka).

Meno:
E-mail:
Heslo:
Heslo:
Súhlasím s podmienkami registrácie
Prihlásenie Google Translate

Home  »  Formula 1

Schumacher bude mať zajtra 50 rokov!

Wednesday, 02. 01. 2019 - 15:15, Ľuboš Kašický   

Schumacher bude mať zajtra 50 rokov!

Legendárny Nemec je aj päť rokov po tragédii v Alpách pripútaný na lôžko. Jeho rodina dnes vydala vyhlásenie k jeho životnému jubileu.

Vyhlásenie rodiny Michaela Schumachera:
„Tešíme sa, že zajtra spolu s vami môžeme osláviť Michaelove 50-te narodeniny a úprimne ďakujem, že tak môžeme urobiť spoločne. Ako darček pre Michaela, vás aj nás, Nadácia Keep Fighting vytvorila virtuálne múzeum. Zajtra (3.1.2019) otvoríme The Official Michael Schumacher App, kde si spoločne môžeme pripomenúť všetky Michaelove úspechy. Aplikácia je ďalším krokom v snahe vzdať hold jemu aj vám, jeho fanúšikom. Želáme vám pri nej veľa zábavy.
Michael môže byť hrdý na to, čo dokázal a spolu s ním sme hrdí aj my. Tiež si preto jeho úspechy pripomeníname aj výstavou Michale Schumacher Private Collection v Kolíne nad Rýnom, vadaním pamätí na sociálnych sieťach a pokračovaním charitatívnej činnosti prostredníctvom Keep Fighting Foundation. Chceme si pamätať a oslavovať jeho víťazstvá, rekordy a výročia. Chceme vás uistiť, že Michael je v najlepších rukách a robíme všetko, čo je v ľudských silách, aby sme mu pomohli. Prosíme, majte pochopenie pre našu snahu pokračovať v naplnení Michaelovho želania udržať si informácie o súkromí a zdraví. Zároveň vám chceme poďakovať za vaše priateľstvo a podporu a želáme vám zdravý a šťastný nový rok 2019.“

Keep Fighting Michael Schumacher Private Collection
#Michael50 #TeamMichael

schumis.jpg

Statement of Michael's family:
"We are very happy to celebrate Michael's 50th birthday tomorrow together with you and thank you from the bottom of our hearts that we can do this together. As a gift to him, you and us, Keep Fighting Foundation has created a virtual museum. The Official Michael Schumacher App will be released tomorrow, so that we can review all together Michael's successes. The app is another milestone in our effort to do justice to him and you, his fans, by celebrating his accomplishments. We wish you a lot of fun with it.

Michael can be proud of what he has achieved, and so are we! That's why we remember his successes with the Michael Schumacher Private Collection exhibition in Cologne, by publishing memories in social media and by continuing his charitable work through the Keep Fighting Foundation. We want to remember and celebrate his victories, his records and his jubilation.
You can be sure that he is in the very best of hands and that we are doing everything humanly possible to help him. Please understand if we are following Michael's wishes and keeping such a sensitive subject as health, as it has always been, in privacy. At the same time we say thank you very much for your friendship and wish you a healthy and happy year 2019."

Keep Fighting Michael Schumacher Private Collection
#Michael50 #TeamMichael

keepfighting.jpgDiskusia k článku