Registracia

Po dokončení registrácie bude odoslaný do Vašej E-mailovej schránky E-mail s odkazom na stránku, kde budete musieť Váš účet behom nasledujúcich 24 hodín aktivovať. Prečítajte si podmienky registrácie.

Kliknutím na ikonku sa môžete u nás zaregistrovať aj cez Váš Facebook účet(testovacia prevádzka).

Meno:
E-mail:
Heslo:
Heslo:
Súhlasím s podmienkami registrácie
Prihlásenie Google Translate

Home  »  Rally  »  Národné šampionáty  »  Slovensko

RUFA Sport, Keskomobile Auto Show 2018 a ôsme víťazstvo

Monday, 05. 11. 2018 - 19:15, Public relations   

RUFA Sport, Keskomobile Auto Show 2018 a ôsme víťazstvo

Posledné podujatie automobilového športu slovenskej sezóny skončilo víťazstvom slovenského RUFA Sport Teamu a jeho posádky Grzegorz Grzyb - Jakub Wróbel jazdiacej na Škode Fabia R5.

 

Tibor Szabosi;asf-4861-2.jpg

Pre RUFA SPORT Team bolo víťazstvo v rámci KESKOMOBILE AUTO SHOW 2018 už ôsmym, v deväť ročnej histórii podujatia. V prípade jazdca, Grzegorza Grzyba to bolo už štvrté víťazstvo v rámci Auto Show.

Tibor Szabosi;c30i1220-13.jpg

„Sme radi, že sme sa opäť mohli zúčastniť podujatia na Slovakia Ringu. Auto Show je vždy o zábave, ale zároveň aj o súťažení, kde chce každý vyhrať ako na normálnej rally. Aj dnes sme bojovali v rámci dvoch rýchlostných skúšok o čo najlepší čas a na poslednej, exhibičnej sme sa zase postarali o to, aby mali o poriadnu zábavu postarané aj diváci. Samozrejme zároveň sme sa zabávali aj my, keďže na normálnej súťaži si nemôžeme dovoliť prejazdy „dverami dopredu", či vyrábanie takzvaných „kolečiek".

Michal Bobko;dsc3065.jpg

Tu nás k tomu diváci priam nabádali a my sme im túto zábavu radi poskytli. Víťaz môže byť ale vždy iba jeden a ja som rád, že sa nám to opäť spoločne s Jakubom podarilo. Na druhej strane musím povedať, že tu bola konkurencia veľmi silná a naozaj stačila iba drobná chybička a všetko mohlo byť úplne inak. Tohtoročná Auto Show bola asi najlepšia v celej histórii, snáď za to môže aj nádherné a neskutočne teplé počasie. Užili sme si to naozaj perfektne," zhodnotil Grzegorz Grzyb.

Tibor Szabosi;asf-5005-3.jpg

S ôsmym víťazstvom pre RUFA SPORT Team bol spokojný aj manažér tímu, Ľubomír Kleman: „KESKOMOBILE AUTO SHOW 2018 dokonale splnilo naše požiadavky. A to nie z dôvodu, že sa našej posádke podarilo opäť vyhrať, ale preto, že toto je jediné slovenské podujatie, kde môžeme ukázať našim obchodným partnerom ako vlastne rally súťaž vyzerá priamo z kokpitu súťažného vozidla. Samozrejme je tu priestor aj na nejaké tie rozhovory s partnermi, fanúšikmi a známymi, ale aj čas na ich pohostenie.

Michal Bobko;dsc3689-1.jpg

Som rád, že nás navštívilo veľké množstvo partnerov a známych a my sme im mohli poskytnúť všetko to, o čom som hovoril. Následné ôsme víťazstvo bola už len čerešnička na torte a my sme v histórii Auto Show posunuli opäť latku vyššie, pričom nám patrí z deviatich možných pokusov osem absolútnych víťazstiev."

Martin Trenkler;ren8616.jpg

RUFA SPORT Team teraz čaká podujatie Setkání mistrů v Sosnovej, ale o tom sa dozviete zo samostatnej správy.

november.jpg

RUFA SPORT Team, M. Majláth 

Fotogaléria RUFA Sport Auto ShowDiskusia k článku