Registracia

Po dokončení registrácie bude odoslaný do Vašej E-mailovej schránky E-mail s odkazom na stránku, kde budete musieť Váš účet behom nasledujúcich 24 hodín aktivovať. Prečítajte si podmienky registrácie.

Kliknutím na ikonku sa môžete u nás zaregistrovať aj cez Váš Facebook účet(testovacia prevádzka).

Meno:
E-mail:
Heslo:
Heslo:
Súhlasím s podmienkami registrácie
Prihlásenie Google Translate

Home  »  Rally  »  Národné šampionáty  »  Slovensko

AUTO SHOW ovládol opäť majster rely

Monday, 05. 11. 2018 - 11:48, Public relations   

AUTO SHOW ovládol opäť majster rely

Netradične príjemné "babie leto" privítalo začiatkom novembra na okruhu SLOVAKIA RING až 78 štartujúcich posádok exhibičnej Auto Show.

 

Tibor Szabosi;c30i1221-12.jpg

KESKO MOBILE AUTO SHOW 2018 uzavrela 3. novembra slovenskú motoristickú sezónu. Zvyčajne sychravé jesenné počasie vystriedalo slnko a teploty šplhajúce sa cez 20 stupňov Celzia. Špičky všetkých významných motoristických disciplín si tu zmerali sily a tiež zabávali množstvo divákov.

Tibor Szabosi;c30i2506-12.jpg

Jazdci si so sebou vzali na palubu pretekárskych špeciálov svojich partnerov či partnerky, priateľov a reklamných partnerov. A keďže išlo o exhibičnú súťaž rely, posledná - tretia rýchlostná skúška bola síce nemeraná, no povinná: jazdci predviedli divákom "hodiny" či "donuty" za zvuku výkonných motorov a povinného dymu z pneumatík. Samotnú meranú súťaž tak tvorili len prvé dve rýchlostné skúšky na kľukatej trati SLOVAKIA RINGU. V súčte oboch kôl zvíťazil už po niekoľkýkrát Poliak Grzegorz Grzyb (tím RUFA Sport), ktorý je tiež niekoľkonásobným Majstrom Slovenska v rely. Podarilo sa mu to na vozidle Škoda Fabia R5.

Tibor Szabosi;asf-4952-6.jpg

V celkovom hodnotení skončil druhý Čech Roman Odložilík (SK DER RALLY TEAM), rovnako na rely vozidle Škoda Fabia R5. Tretí skončil jeho tímový kolega Jozef Béreš ml. na Forde Fieste R5.Diskusia k článku