Registracia

Po dokončení registrácie bude odoslaný do Vašej E-mailovej schránky E-mail s odkazom na stránku, kde budete musieť Váš účet behom nasledujúcich 24 hodín aktivovať. Prečítajte si podmienky registrácie.

Kliknutím na ikonku sa môžete u nás zaregistrovať aj cez Váš Facebook účet(testovacia prevádzka).

Meno:
E-mail:
Heslo:
Heslo:
Súhlasím s podmienkami registrácie
Prihlásenie Google Translate

Home  »  Vrchy

Ďakujeme, že ste s nami

Tuesday, 28. 09. 2021 - 18:42, Public relations   

Ďakujeme, že ste s nami

Predčasné zrušenie pretekov v dôsledku havárie je jedna z najhorších vecí, ktorá sa môže usporiadateľom stať. Našťastie sa to síce obišlo bez vážnejších zranení aktérov, no Dobšinský kopec sa bude zotavovať oveľa dlhšie.

K okolnostiam, ktoré sa udiali na XXXVII. ročníku pretekov automobilov do vrchu na Dobšinskom kopci 2021, sa nechceme vyjadrovať pokým sa neuzatvoria všetky prešetrenia a nedostaneme konečnú hodnotiacu správu. Vnímame však ďalší vývoj udalostí a nesmierne si vážime každý prejav podpory Dobšinského kopca v tejto zložitej situácii.

Tibor Szabosi;asf-0611-21.jpg

Väčšina odbornej i laickej verejnosti správne pochopila okolnosti a stala sa nám morálnou oporou v spoločnej viere v budúcnosť našich pretekov. Mimoriadne si vážime a oceňujeme prístup všetkých tých súťažiacich, ktorí si uvedomili zložitosť situácie a nenárokovali si vrátenie štartovného. Chceme im aspoň takto vyjadriť našu úctu a rešpekt za ich postoj.

Tibor Szabosi;asf-0669-8.jpg

Aj vďaka takýmto statočným drobným postojom každého z vás naše preteky dostávajú šancu prežiť a dáva nám to silu urobiť všetko preto, aby sme pokračovali v tradícii, ktorú začali už naši otcovia. Ďakujeme, že ste s nami! Spolu to dokážeme.

Organizačný výbor
Autoklub EHC Dobšinský kopecDiskusia k článku

Profily jazdcov
Najkomentovanejšie
Kalendár podujatí
Naši partneri