Registracia

Po dokončení registrácie bude odoslaný do Vašej E-mailovej schránky E-mail s odkazom na stránku, kde budete musieť Váš účet behom nasledujúcich 24 hodín aktivovať. Prečítajte si podmienky registrácie.

Kliknutím na ikonku sa môžete u nás zaregistrovať aj cez Váš Facebook účet(testovacia prevádzka).

Meno:
E-mail:
Heslo:
Heslo:
Súhlasím s podmienkami registrácie
Prihlásenie Google Translate

Home  »  Rally  »  Národné šampionáty  »  Slovensko

10. KESKO MOBILE Auto Show 2019 - Zvláštne ustanovenia a prihlasovanie

Friday, 27. 09. 2019 - 14:09, Public relations   

10. KESKO MOBILE Auto Show 2019 - Zvláštne ustanovenia a prihlasovanie

Posledné podujatie sezóny motoristického športu na Slovensku, 10. KESKO MOBILE Auto Show 2019, sa hlási k slovu. Organizátor práve zverejnil Zvláštne ustanovenia a spustil prihlasovanie na podujatie. 

Zábava spojená so športom a súbojom o čas, ale aj stretnutia s priateľmi, či tímovými partnermi. Množstvo súťažiacich a najnovšia rally technika. To všetko budú mať možnosť sledovať fanúšikovia automobilového športu v dňoch 21. – 22.11.2019 v rámci podujatia 10: KESKO MOBILE Auto Show 2019 na SLOVAKIA RINGU.

Michal Bobko;dsc3081-1.jpg

Podujatie 10: KESKO MOBILE Auto Show 2019, rovnako aj v tomto roku ukončí slovenskú oficiálnu sezónu automobilových športov. Na umelo vytvorených tratiach, ktoré pokrývajú viac menej celý areál SLOVAKIA RINGU sa divákom predstavia súťažiaci z viacerých disciplín automobilového športu. Rallysti, kopciari, rallycrossári, autocrossári a všetci ostatní, ktorým koluje v žilách vysokooktánový benzín. Diváci, ktorí na podujatie 10. KESKO MOBILE Auto Show 2019 konajúce sa v areáli SLOVAKIA RINGU, budú mať možnosť sledovať svojich pretekárskych „hrdinov“ nielen z pohodlia krytej tribúny, ale budú mať možnosť sa s nimi v pretekárskom depe pozhovárať, urobiť si s nimi svoje „osobné“ selfie, či poriadne zblízka si obzrieť techniku, ktorá sa im inokedy iba mihne pred očami.

Tibor Szabosi;20181102-121657.jpg

Samozrejme k súťaženiu treba aj trať. A práve tá je na Auto Show vždy jedinečná, pričom sa na nej postupne striedajú technické úseky s veľmi rýchlymi, nechýbajú ani úzke, či široké cesty, prejazdy tunelmi, či pomedzi zvodidlá, alebo šotolina. Navyše všetci súťažiaci, rovnako ako sa stalo zvykom v posledných rokoch, predvedú v poslednej súťažnej jazde svoje jazdecké umenie „pre oko diváka“, čiže nebudú chýbať ani povestné „kolečká“, či poriadne dlhé šmyky, pri ktorých pretekárske vozidlá doslova „letia dverami dopredu“.

Michal Bobko;dsc3065.jpg

Každý kto na vlastnej koži zažil podujatie Auto Show vie, že práve tu majú jazdci nielen z disciplíny rally, ale aj ostatných, priestor a možnosť predviesť svoje jazdecké umenie šéfom, či partnerom tímov, priateľom, rodinným príslušníkom, proste všetkým, ktorí im akokoľvek v tomto športe pomáhajú.

Michal Bobko;dsc3532-2.jpg

Aby však podujatie fungovalo bez akýchkoľvek problémov, musí mať aj 10. KESKO MOBILE Auto Show 2019, rovnako ako všetky motoristické podujatia, pevne stanovené pravidlá. A práve tie sú zhrnuté vo Zvláštnych ustanoveniach. Tie nájdete na stránke organizátora, čiže www.slovakia ring.sk, ale aj na stránke www.sams.sk. Spoločne so Zvláštnymi ustanoveniami bolo spustené aj prihlasovanie súťažiacich na toto podujatie. Prihlášku ako aj zoznam prihlásených si môžete pozrieť na stránke http://www.sams-asn.sk/prihlaska3.php

Michal Bobko;dsc2921-2.jpg

Záverom ešte raz pripomíname, že podujatie 10. KESKO MOBILE Auto Show 2019 štartuje v dňoch 21. – 22.11.2019.

Zvláštne ustanovenia 10. KESKO MOBILE Auto Show 2019

Miro Majláth
Predseda organizačného výboru
10. KESKO MOBILE Auto Show 2019Diskusia k článku

Profily jazdcov
Najkomentovanejšie
Kalendár podujatí
Naši partneri