Home  »  Iné  »  Hobby

V. Veľkonočná minirally Revúca

Wednesday, 27. 04. 2011 - 11:59, Daniel Mandzi

Dňa 23.04.2011 sa konala V. Veľkonočná minirally Revúca, ktorú usporiadal autokrosový klub Revúca, mesto Revúca a MRC team. Súťaž bola zaradená do MRC 2011 a Revúcky pohár.

V MRC sa súťažilo v  4 kategóriách celkom 34 pretekárov a v Revúckom pohári tiež v 4 kategóriách 24 pretekárov. Súťaž sa išla na tradičnej rally trati tzv. Peklo, ktorá z dôvodu spadnutej cesty bola rozdelená na dva úseky o dĺžke 7,2 km a išli sa 3 okruhy.

Oproti vlaňajšiemu ročníku sme mali menej havárií ale menšie kolízie boli. Veľmi nás teší veľký záujem divákov, ktorých bolo ako na majstrovskom preteku.

Touto cestou treba poďakovať všetkým činiteľom na trati bezpečnostným zložkám a hlavne pretekárom, že dodržiavali hlavne v prejazdoch predpisy cestnej premávky.