Registracia

Po dokončení registrácie bude odoslaný do Vašej E-mailovej schránky E-mail s odkazom na stránku, kde budete musieť Váš účet behom nasledujúcich 24 hodín aktivovať. Prečítajte si podmienky registrácie.

Kliknutím na ikonku sa môžete u nás zaregistrovať aj cez Váš Facebook účet(testovacia prevádzka).

Meno:
E-mail:
Heslo:
Heslo:
Súhlasím s podmienkami registrácie
Prihlásenie Google Translate

Home  »  Rally  »  Národné šampionáty  »  Slovensko

V Trebišove je opäť vypísaný DeutschMann® Cup pre ženy

Tuesday, 27. 08. 2019 - 10:40, Public relations   

V Trebišove je opäť vypísaný DeutschMann® Cup pre ženy

Ženy, ženy, ženy, kam sa pozrieme, tam sú samé ženy. Tak nejako to minimálne po organizačnej stránke vyzerá na DeutschMann® Rallye Trebišov. Aj preto bol vytvorený DeutschMann® Cup, aby odmenil posádky, ktorých minimálne jedným členom je žena.

Tibor Szabosi;c30i6083-17.jpg

Od vedúcich predstaviteliek Auto klubu Košice a spoločnosti DeutschMann®, cez zástupkyňu a tajomníčku súťaže, vedúcu sekretariátu, tlačovú tajomníčku, hlavnú lekárku, vedúce servisu a uzavretého parkoviska až po bezpečnostné a traťové komisárky. Takto to organizačne vyzerá na 3. DeutschMann® Rallye Trebišov, automobilovej súťaži, na riadení ktorej sa podieľa nezvyčajne veľa žien.

Tibor Szabosi;c30i5751-18.jpg

Už druhým rokom vypísali organizátori DeutschMann® Cup – klasifikáciu posádok, v ktorých jazdcom alebo spolujazdcom je žena. Na to, aby bola taká posádka v tomto pohári hodnotená, musí dôjsť až na cieľovú rampu. Minulý rok bola tou najrýchlejšou posádkou česká dvojica Egon Smékal – Petra Němcová. Komu bude priať šťastie tento rok? Výsledok sa dozvieme v sobotu popoludní na cieľovej rampe 3. DeutschMann® Rallye Trebišov.

Tibor Szabosi;c30i6036-14.jpg

Zdenka Frývaldská
Tlačový tajomník 3. DeutschMann® Rallye TrebišovDiskusia k článku

Profily jazdcov
Najkomentovanejšie
Kalendár podujatí
Naši partneri