Registracia

Po dokončení registrácie bude odoslaný do Vašej E-mailovej schránky E-mail s odkazom na stránku, kde budete musieť Váš účet behom nasledujúcich 24 hodín aktivovať. Prečítajte si podmienky registrácie.

Kliknutím na ikonku sa môžete u nás zaregistrovať aj cez Váš Facebook účet(testovacia prevádzka).

Meno:
E-mail:
Heslo:
Heslo:
Súhlasím s podmienkami registrácie
Prihlásenie Google Translate

Home  »  Rally  »  Národné šampionáty  »  Slovensko

Karla Trněného a Kamiro Racing Team čakajú novinky

Wednesday, 28. 08. 2019 - 09:28, Public relations   

Karla Trněného a Kamiro Racing Team čakajú novinky

Počas nadchádzajúceho víkendu odštartuje v poradí už 3. DeutschMann Rally Trebišov. Na štart sa spoločne s Kamiro Racing Teamom postaví aj posádka Karel Trněný – Václav Pritzl s vozidlom Ford Fiesta R5.

 

Tibor Szabosi;c30i5422-16.jpg

Karel Trněný napriek faktu, že v tomto roku odštartuje už tretí ročník trebišovskej súťaže, tu na rally nikdy nebol. Nie v úlohe jazdca, ale ani mechanik, či šéfa tímu. V Trebišove dokonca bol iba jediný krát v živote. Ako sa však hovorí „všetko je raz prvýkrát“ a presne v tomto duchu Karel aj k nadchádzajúcej súťaži pristupuje.

Tibor Szabosi;c30i6490-20.jpg

„Fakt netuším do čoho ideme. Viem iba jedno, že rýchlostné skúšky sú niektoré z tých čo sa už roky jazdia na Rally Košice, ale či som ich niekedy jazdil vôbec netuším. Zdá sa mi že niekedy som jazdil na tej Herľanskej, ale to už je fakt veľmi dávno a ani netuším ktorým smerom sa to vtedy išlo. Hlavné bude dobre si napísať rozpis a jazdiť nielen rýchle, ale aj hlavou. Rozjazdený si myslím, že som dobre, medzi Rally Prešov a Trebišov som absolvoval rallysprint v Pačejove, ale aj kopec v Slovinsku a v Ústí nad Orlicí. Dúfam, že všetko bude v pohode a my sa vidíme až na cieľovej rampe,“ vysvetlil Karel Trněný pred podujatím.

Tibor Szabosi;c30i4990-13.jpg

3. DeutschMann Rally Trebišov 2019 odštartuje ako piate kolo Majstrovstiev Slovenska v rally 2019. Organizátor v tomto východoslovenskom meste pripravil jednoetapovú súťaž, ktorej štart je plánovaný na piatok 30.8.2019 podvečer. Motory súťažných vozidiel však ešte nezaznejú naplno, keďže sa súťažné posádky iba predstavia divákom na štartovej rampe. Naostro si to zúčastnení medzi sebou rozdajú až v sobotu 31.8.2019 na siedmych rýchlostných skúškach, ktoré využijú dva samostatné úseky. Cieľ podujatia je naplánovaný v ten istý deň od 17:30 hodiny v Trebišove.

Tibor Szabosi;c30i5788-18.jpg

Miro Majláth

Tibor Szabosi;c30i4677-16.jpgDiskusia k článku

Profily jazdcov
Najkomentovanejšie
Kalendár podujatí
Naši partneri