Registracia

Po dokončení registrácie bude odoslaný do Vašej E-mailovej schránky E-mail s odkazom na stránku, kde budete musieť Váš účet behom nasledujúcich 24 hodín aktivovať. Prečítajte si podmienky registrácie.

Kliknutím na ikonku sa môžete u nás zaregistrovať aj cez Váš Facebook účet(testovacia prevádzka).

Meno:
E-mail:
Heslo:
Heslo:
Súhlasím s podmienkami registrácie
Prihlásenie Google Translate

Home  »  Rally  »  Národné šampionáty  »  Slovensko

Úspešná premiéra Douve sport na Rallye Tatry

Monday, 07. 06. 2021 - 12:16, Public relations   

Úspešná premiéra Douve sport na Rallye Tatry

Nedávna 48. Rallye Tatry Slovakia dôkladne prevetrala súťažné posádky: vrtkavé počasie prinieslo slnko, dážď aj krupobitie. Na scéne sa objavil tiež nový tím Douve sport, so známymi posádkami a na zaujímavých vozidlách.

Neľahké povetrnostné podmienky tvrdo otestovali všetky súťažné posádky na studenej májovej Rallye Tatry. Medzi nimi sa objavila aj známa posádka Vlastimil Majerčák a Pavol Kušnier s novým vozidlom Ford Fiesta Rally 3 v triede 3. Rovnaký tím spravoval aj Mitsubishi Lancer EVO VI s ďalšou známou posádkou - Tomáš Kukučka a Peter Vejačka (trieda 11).

Bohuslav Štrauch;dsc-1727-3.jpg

Vlasto s Paľom len nedávno založili vlastný profesionálny tím Douve sport so sídlom v Dobšinej. Tatry tak slúžili predovšetkým ako test tohto špičkového moderného vozidla, ktoré ponúkajú na profesionálny prenájom.

Tibor Szabosi;ac7i0389-6.jpg

Dlhých 140 km na dvojdňovej súťaži napokon dopadlo pre skúsenú a zohratú posádku nanajvýš dobre: cieľ preťali na absolútne 7. mieste - hneď za výkonnými vozidlami R5. Stali sa tak zaslúžene víťazmi triedy 3.

Tibor Szabosi;ac7i8264-2.jpg

Výborne dopadli aj Kukučkovci, keď na cieľovú rampu vystúpili ako víťazi triedy 11.

Tibor Szabosi;asr68488.jpg

Vlastimil Majerčák: "Tatry boli pre nás skvelým testom nového vozidla Ford Fiesta Rally 3, ktoré máme k dispozícii na prenájom, spolu s ďalšou letkou pretekárskych vozidiel. Po dlhšej dobe sme si s Paľom Kušnierom výborne zajazdili. Auto fungovalo nad očakávania dobre a výsledok tak nenechal na seba čakať. Rovnako sa tešíme aj z výsledku Tomáša s Peťom, ktorým sme pripravili ich víťazné Mitsubishi v triede 11. Najbližšie nás čaká Rally Hustopeče 18.-19. júna."

Tibor Szabosi;asr68441-1.jpg

Súťaž na Morave absolvujú za tím Douve sport opäť Tomáš Kukučka aj Vlastimil Majerčák.

"Tešíme sa na rozmanité trate medzi moravskými vinicami, kde nazbierame opäť nové skúsenosti, ktoré zúročime pri príprave auta naším zákazníkom," dodáva Vlastimil.

Tibor Szabosi;ac7i9461-3.jpgDiskusia k článku

Profily jazdcov
Najkomentovanejšie
Kalendár podujatí
Naši partneri