Registracia

Po dokončení registrácie bude odoslaný do Vašej E-mailovej schránky E-mail s odkazom na stránku, kde budete musieť Váš účet behom nasledujúcich 24 hodín aktivovať. Prečítajte si podmienky registrácie.

Kliknutím na ikonku sa môžete u nás zaregistrovať aj cez Váš Facebook účet(testovacia prevádzka).

Meno:
E-mail:
Heslo:
Heslo:
Súhlasím s podmienkami registrácie
Prihlásenie Google Translate

Home  »  Rally  »  Národné šampionáty  »  Maďarsko

Srnka a CMM Media Sport ukončia tento rok na Szilveszter Rally

Thursday, 27. 12. 2012 - 15:15, Miroslav Majláth   

Srnka a CMM Media Sport ukončia tento rok na Szilveszter Rally

Tomáš Srnka Ondrej a CMM Media Sport Team v roku 2012 dokázali spoločne v roku 2012 veľmi veľa. Množstvo dobrých umiestnení, ale aj víťazstiev, ktoré vyvrcholili ziskom majstrovského titulu v triede 3. Aj z toho dôvodu sa predstaví Tomáš Srnka Ondrej aj s manažérom CMM Media Sport Teamu na poslednom tohtoročnom podujatí v Maďarsku.

Tibor Szabosi;co8c7880-7.jpg

Szilveszter Rally 2012 pripravila pre súťažiacich celkovo šesťdesiatsedem kilometrov dlhú trať, v rámci ktorej je zakomponovaných aj vyše päťdesiatsedem ostrých kilometrov. Jej štart je plánovaný na 28.decembra a cieľ na 29.decembra 2012.

Tibor Szabosi;67c2476-1.jpg

„Rád by som poďakoval tímu CMM Media Sport za možnosť odštartovať na podujatí, ktoré sa bude konať na okruhu Hungaroring a v jeho tesnej blízkosti. Rád sa porovnám s maďarskými posádkami, s ktorými som tento rok nemal možnosť súperiť na spoločných tratiach," povedal Tomáš Srnka Ondrej.

Tibor Szabosi;co8c3254-2.jpg

„Opäť si vyskúšam úlohu spolujazdca v rally aute na čo sa naozaj veľmi teším. Odštartujeme opäť s Mitsubishi Lancer EVO IX z dielní Srnka motorsport, s ktorým Tomáš vybojoval titul majstra Slovenska v triede 3. Verím tomu, že to bude poriadna zábava a my si to spoločne so Srnkom užijeme," dodal Martin Markovič, manažér CM Media Sport.

 Diskusia k článku

Profily jazdcov
Najkomentovanejšie
Kalendár podujatí
Naši partneri