Registracia

Po dokončení registrácie bude odoslaný do Vašej E-mailovej schránky E-mail s odkazom na stránku, kde budete musieť Váš účet behom nasledujúcich 24 hodín aktivovať. Prečítajte si podmienky registrácie.

Kliknutím na ikonku sa môžete u nás zaregistrovať aj cez Váš Facebook účet(testovacia prevádzka).

Meno:
E-mail:
Heslo:
Heslo:
Súhlasím s podmienkami registrácie
Prihlásenie Google Translate

Home  »  Rally  »  Národné šampionáty  »  Slovensko

Slovenská rally sezóna pre RUFA SPORT odštartuje v Prešove

Thursday, 12. 04. 2018 - 19:15, Public relations   

Slovenská rally sezóna pre RUFA SPORT odštartuje v Prešove

Počas uplynulého víkendu predviedla posádka slovenského RUFA SPORT Teamu v rámci podujatia v Slušoviciach výborný výkon. Počas toho nadchádzajúceho sa jazdec Grzegorz Grzyb predstaví domácim divákom v rámci úvodnej súťaže slovenského šampionátu, na Rally Prešov.

Tibor Szabosi;c30i2019-10.jpg

Štvornásobný absolútny slovenský rally majster a poľský absolútny majster z roku 2016, Grzegorz Grzyb sa na podujatí 24. Vančík Rallysprint Kopná 2018 poriadne rozbehol. Takmer počas celej súťaže mu patrila, spoločne so spolujazdcom Róbertom Hundlom, druhá priečka priebežného poradia, o ktorú nakoniec prišli až v úplnom závere. Napriek tomu Grzegorz hodnotil túto moravskú súťaž ako výbornú. Teraz však smeruje spoločne s Boguslawom Browińskim na úvodné podujatie slovenského šampionátu, ktorým bude 24. Rally Prešov 2018.

Tibor Szabosi;asf-7808-2.jpg

„S výkonom našej posádka na Rallysprinte Kopná som bol spokojný. Napriek faktu, že to bola naša úvodná súťaž, ktorú sme poňali ako testovaciu, výkon posádky, ale aj príprava Škody Fabia R5, či rýchlosť posádky boli viac ako výborné. Toto nám dáva dobrý predpoklad na výborný výkon aj v rámci 24. Rally Prešov 2018, čo je úvodná súťaž Majstrovstiev Slovenska v rally 2018. Viem, že prešovská súťaž je každý rok mimoriadne ťažká, no v minulosti ju naša posádka dokázala už štyrikrát vyhrať absolútne, prečo by sme sa o to nemali pokúsiť aj teraz ?" zauvažoval manažér RUFA SPORT Teamu, Ľubomír Kleman.

Tibor Szabosi;asf-0965-2.jpg

Úvodné podujatie tohtoročnej slovenskej rally sezóny odštartuje v rámci 24. Rally Prešov 2018 v dňoch 13. - 14.apríla 2018. Ak chcú byť súťažiaci úspešní, musia absolvovať v rámci podujatia súťaž o celkovej dĺžke viac ako tristodesať kilometrov, ale aj deväť rýchlostných skúšok, ktoré majú spoločnú dĺžku deväťdesiattri kilometrov. To, ako túto súťaž zvládla posádka RUFA SPORT Teamu a či sa jej podarilo pridať piate prešovské víťazstvo sa dozvieme v sobotu (14.4.2018) po pol piatej popoludní.

Tibor Szabosi;c30i2565-11.jpg

RUFA SPORT Team M. Majláth

partneri-new.jpgDiskusia k článku

Profily jazdcov
Najkomentovanejšie
Kalendár podujatí
Naši partneri
DuEnSlovakiaringRichard Gondawww.dovrchu.czHomola Motorsport