Registracia

Po dokončení registrácie bude odoslaný do Vašej E-mailovej schránky E-mail s odkazom na stránku, kde budete musieť Váš účet behom nasledujúcich 24 hodín aktivovať. Prečítajte si podmienky registrácie.

Kliknutím na ikonku sa môžete u nás zaregistrovať aj cez Váš Facebook účet(testovacia prevádzka).

Meno:
E-mail:
Heslo:
Heslo:
Súhlasím s podmienkami registrácie
Prihlásenie Google Translate

Home  »  Rally  »  Národné šampionáty  »  Slovensko

RUFA SPORT na KESKOMOBILE AUTO SHOW 2017 s prekvapením

Wednesday, 08. 11. 2017 - 14:52, Public relations   

RUFA SPORT na KESKOMOBILE AUTO SHOW 2017 s prekvapením

Minuloročný najúspešnejší tím podujatia Auto Show prichádza na tohtoročnú KESKOMOBILE AUTO SHOW 2017 s trojicou súťažných posádok, dvoma vozidlami špecifikácie R5 a jedným AUDI Quattro S1.

 

Tibor Szabosi;c30i6957-2.jpg

V minulom roku slovenský RUFA SPORT Team, ktorý je dokonca šesťnásobným víťazom podujatia Auto Show, obsadil v rámci posledného slovenského rally podujatia všetky tri miesta na stupňoch pre najlepších. Aj tohto roku sa na podujatí predstaví s trojicou posádok. Dve z nich budú tvoriť poliaci, pričom v jednom s vozidiel Škoda Fabia R5 sa za volantom predstaví štvornásobný absolútny slovenský rally majster Grzegorz Grzyb a na mieste navigátora Michal Poradzisz. Grzegorz ako víťaz z roku 2010 určite bude chcieť aj v tomto roku stáť na stupňoch pre víťazov.

Tibor Szabosi;c30i7014-3.jpg

V druhom vozidle, rovnakej značky a špecifikácie sa predstaví divákom podujatia KESKOMOBILE AUTO SHOW 2017 poľská posádka Tomasz Wróblewski - Radoslaw Banach, pričom táto dvojica bude slovenský RUFA SPORT Team reprezentovať v histórii prvýkrát a rovnako prvýkrát si vyskúša aké je to zdolávať trať Auto Show.

Tibor Szabosi;lr8a0529.jpg

Ako sme už na začiatku hovorili, RUFA SPORT Team nič nenecháva na náhodu, pričom aj teraz si pre divákov pripravil prekvapenie. Tým je nasdaenie vozidla AUDI Quattro S1 do ktorého usadne dvojica Milan Troška - Ľubomír Kleman.

Tibor Szabosi;c30i8063-1.jpg

O tom, že podujatie Auto Show nie je len o súťažení, ale aj o zábave pre súťažné posádky, ich partnerov, známych, či rodinných príslušníkov a v prvom rade aj pre fanúšikov rally súťaží dnes už asi netreba nikoho presviedčať. Dôkazom sú aj slová manažéra RUFA SPORT Teamu, Ľubomíra Klemana: „Podujatie Auto Show už tradične odštartuje naše posezónne takzvané voľné podujatia. Som rád, že podujatia takéhoto typu existujú, veď počas celej sezóny bojujú naši chlapci na tratiach o každú desatinu sekundy. Na Auto Show síce bojujú rovnako, ale predsa len je to o trochu uvoľnenejšie.

Tibor Szabosi;lr8a0542.jpg

Tak ako každý rok, aj teraz nás príde povzbudiť množstvo našich partnerov a kamarátov, niektorých Grzegorz aj povozí v rally aute, aby mali predstavu ako tento šport vyzerá z druhej strany. Pripravili sme aj prekvapenie pre fanúšikov,. Tým je v rámci Auto Show premiéra vozidla Audi Quattro S1 s Milanom Troškom za volantom. Na miesto navigátora si premiérovo sadnem zase ja. Určite budeme chcieť rovnako ako v minulosti zanechať čo najlepší dojem a možno si aj domov odvezieme nejaký ten pohár na pamiatku."

Tibor Szabosi;gh7p0994-1.jpg

KESKOMOBILE AUTO SHOW 2017 odštartuje v dňoch 10. - 11.11.2017. Počas piatka (10.11.2017) čakajú súťažiacich povinné preberania, ale aj obhliadka trate. Navyše si tu v rámci testovacích jázd budú mať možnosť povoziť na sedadle spolujazdca partnerov, či kamarátov. Na sobotu (11.11.2017) organizátor pripravil tri rýchlostné skúšky z ktorých dve rozhodnú o konečných výsledkoch. Tretiu súťažné posádky budú musieť síce absolvovať, ale v tomto teste im nebude meraný čas, čiže budú môcť dosýta potešiť aj lačné oko diváka a predviesť mu nielen čistú stopu, ale aj poriadne široké prejazdy dverami napred, ku ktorým jazdci určite radi pridajú aj nejaké to kolečko.

Tibor Szabosi;gh7p0988-3.jpg

RUFA SPORT Team, Miro Majláth

partneri-7.jpgDiskusia k článku

Profily jazdcov
Najkomentovanejšie
Kalendár podujatí
Naši partneri
Homola MotorsportRichard GondaSlovakiaringDuEnwww.dovrchu.cz