Registracia

Po dokončení registrácie bude odoslaný do Vašej E-mailovej schránky E-mail s odkazom na stránku, kde budete musieť Váš účet behom nasledujúcich 24 hodín aktivovať. Prečítajte si podmienky registrácie.

Kliknutím na ikonku sa môžete u nás zaregistrovať aj cez Váš Facebook účet(testovacia prevádzka).

Meno:
E-mail:
Heslo:
Heslo:
Súhlasím s podmienkami registrácie
Prihlásenie Google Translate

Home  »  Vrchy

Posledných dvadsať hodín prihlasovania na PROFIN CAR Ostrá lúka 2023

Monday, 04. 09. 2023 - 08:36, Miroslav Majláth   

Posledných dvadsať hodín prihlasovania na PROFIN CAR Ostrá lúka 2023

Čas neúprosne letí a práve dnes je ten deň kedy končí prihlasovanie na posledné podujatie slovenského kopcového šampionátu.

 

PROFIN CAR Ostrá lúka 2023

V pondelok 4.9.2023 v pondelok (čo je presne dnes) bude presne o polnoci uzatvorené prihlasovanie na posledné podujatie tohtoročnej sezóny seriálov Dynamax Medzinárodné a národné Majstrovstvá Slovenska pretekov automobilov do vrchu, ale aj Majstrovstiev Slovenska pretekov historických vozidiel do vrchu, Slovenského kopcového poháru a Slovenskej trofeje PAV historických automobilov pravidelnosti.

Tibor Szabosi;asr62745-20.jpg

Dovoľujeme si zároveň upozorniť všetkých účastníkov, že podľa predpisov Slovenskej asociácie motoristického športu, po uzávierke prihlášok už nebude možné absolvovať podujatie PROFIN CAR Ostrá lúka 2023. Prihlášku na podujatie, ako aj zoznam aktuálne prihlásených nájdete na www.sams-asn.sk/prihlaska, ale aj na web stránke organizátora www.profincar.sk v sekcii PAV – Hill Climb 2023. Práve na druhej spomínanej web stránke sú zverejnené aj Zvláštne ustanovenia, ktoré upravujú platné predpisy na konkrétne podujatie.

Tibor Szabosi;asr62864-6.jpg

Podujatie PROFIN CAR Ostrá lúka 2023 odštartuje už v priebehu nadchádzajúceho víkendu na trati medzi obcami Budča a Ostrá lúka neďaleko Zvolena. Tak ako tomu bolo zvykom aj v minulých rokoch, na piatok podvečer organizátor pripravil pre účastníkov „spanilú jazdu“, ktorá bude už tradične smerovať na námestie vo Zvolene. Presný čas a trasu „spanilej jazdy“ vám oznámime v niektorej z nasledujúcich tlačových správ. V nich vám spresníme aj podmienky prístupu divákov do okolia trate, spôsob parkovania ich vozidiel a ešte mnohé ďalšie novinky, ktoré všetkých čakajú na podujatí PROFIN CAR Ostrá lúka 2023.

Tibor Szabosi;asr62814-23.jpg

Záverom ešte raz pripomíname, že práve dnes 4.9.2023 presne úderom polnoci končí možnosť prihlásiť sa na podujatie PROFIN CAR Ostrá lúka 2023. Tešíme sa na stretnutie so všetkými jazdcami a veríme, že ich budeme mať možnosť sledovať na Ostrej lúke v plnom počte.

Miro Majláth
tlačový tajomník
PROFIN CAR Ostrá lúka 2023Diskusia k článku

Profily jazdcov
Najkomentovanejšie
Kalendár podujatí
Naši partneri