Registracia

Po dokončení registrácie bude odoslaný do Vašej E-mailovej schránky E-mail s odkazom na stránku, kde budete musieť Váš účet behom nasledujúcich 24 hodín aktivovať. Prečítajte si podmienky registrácie.

Kliknutím na ikonku sa môžete u nás zaregistrovať aj cez Váš Facebook účet(testovacia prevádzka).

Meno:
E-mail:
Heslo:
Heslo:
Súhlasím s podmienkami registrácie
Prihlásenie Google Translate

Home  »  Rally  »  Národné šampionáty  »  Slovensko

PETROLTRANS - RALLY TEAM na 45. Rallye Tatry 2018

Monday, 28. 05. 2018 - 13:23, Public relations   

PETROLTRANS - RALLY TEAM na 45. Rallye Tatry 2018

PETROLTRANS - RALLY TEAM sa v rámci 45. Rallye Tatry 2018 predstavil si mal užiť svoju súťažnú premiéru s novým vozidlom Škoda Fabia R5, ale aj novo zloženou posádkou Tomáš „Srnka" Ondrej - Jakub Slovák. Žiaľ drobná súčiastka povedala STOP už v druhom teste.

Tibor Szabosi;asf-3335asf.jpg

... tak sa znovu potvrdilo, že začiatky bývajú ťažké. Vsadili sme na úplne novú techniku, aby sme čo najviac eliminovali technickú poruchu. Žiaľ úplne banálna, nazvem to "jednoeurová záležitosť" (závlačka na prevodovej páke) nás vyradila z ďalších bojov o popredné miesta.

Tibor Szabosi;asf-3464asf.jpg

Porucha sa stala 4km po štarte sobotňajšej prvej RS. Do servisnej zóny bolo potrebné prejsť ešte ďalšími dvomi RS, čo by pri tejto poruche znamenalo ísť len na jeden zaradený rýchlostný stupeň. Po zvážení všetkých okolností pre a proti sme sa rozhodli zo súťaže odstúpiť. Ďakujem fanúšikom za ohromnú podporu, ktorú sme cítili hlavne na nočnom okruhu.

Tibor Szabosi;c50q5638.jpg

Je veľký predpoklad, že posádku Tomáš Ondrej & Jakub Slovák ste nevideli naposledy, no o tom je ešte skoro rozprávať. Samozrejme bez nášho hlavného partnera by nebolo nič možné, preto hlavne ďakujeme spoločnosti PETROLTRANS za túto možnosť a spoluprácu.

Tibor Szabosi;c50q4791asf-1.jpg

Ďakujeme Jankovi Liptákovi (L Racing) za pomoc a podporu. XIQIO racing za novučkú Škodu Fabia R5 a v neposlednom rade všetkým tým v montérkach, ktorí sa "naskákali" kolo auta. Rally je krásna a napriek tomu, že ju milujeme dokáže byť aj takáto ... .

Ján Slovák - manager

Fotogaléria z podujatia

Tibor Szabosi;c50q5678-1.jpg

Tibor Szabosi;c50q4285asf-1.jpg

Tibor Szabosi;c50q4076asf.jpgDiskusia k článku

Profily jazdcov
Najkomentovanejšie
Kalendár podujatí
Naši partneri
Richard Gondawww.dovrchu.czDuEnSlovakiaringHomola Motorsport