Registracia

Po dokončení registrácie bude odoslaný do Vašej E-mailovej schránky E-mail s odkazom na stránku, kde budete musieť Váš účet behom nasledujúcich 24 hodín aktivovať. Prečítajte si podmienky registrácie.

Kliknutím na ikonku sa môžete u nás zaregistrovať aj cez Váš Facebook účet(testovacia prevádzka).

Meno:
E-mail:
Heslo:
Heslo:
Súhlasím s podmienkami registrácie
Prihlásenie Google Translate

Home  »  Vrchy

Na Pezinskej Babe odštartovala oprava cesty, oprava a výmena zvodidiel

Tuesday, 20. 08. 2019 - 18:29, Public relations   

Na Pezinskej Babe odštartovala oprava cesty, oprava a výmena zvodidiel

Počnúc pondelkom 19.8.2019 začala oprava vozovky a výmena zvodidiel na Pezinskej Babe. Podujatie TODOS Cena Slovenska 2019 sa tak bude konať na vynovenej trati.

Už niekoľko rokov sa hovorí o tom, že by na Pezinskej Babe bolo treba poriadne  opraviť vozovku, ale aj vymeniť zvodidlá. Sem tam sa v minulosti podarilo opraviť nejakú tú jamu, či vymeniť zvodidlo, povrch vozovky však bol stále poriadne „kostrbatý“, na niektorých miestach doslova katastrofálny. Teraz prichádza k menšej, ale podstatnej zmene. Schválne píšeme menšej, lebo na tú väčšiu zmenu, čiže výmenu celého asfaltového koberca, si asi ešte niekoľko rokov počkáme. Teraz prichádza k obnove najhorších miest. Nie „fľakovaním“, ale skutočným vyrezaním starého a natiahnutím nového asfaltu. Spoločne s touto činnosťou nastupuje aj oprava, či výmena starých, v niektorých prípadoch už poriadne skorodovaných zvodidiel, ako aj pridávanie ďalších, ktoré musia byť v rámci predpisov pretekov automobilov do vrchu. O to, aby podujatie TODOS Cena Slovenska 2019 dopadlo dobre aj po stránke bezpečnosti, čiže opravu vozovky a výmenu zvodidiel, si vzal na starosť Jung Sportline, ktorý je zároveň aj spoluorganizátorom spomínaného podujatia.

Tibor Szabosi;c30i9323-13.jpg

Veríme, že spomínaná informácia určite „nakopne“ všetkých jazdcov, ktorí si v dňoch 6. – 8.9.2019 prídu na Pezinskú Babu vyskúšať opravenú trať. Aby sa však zaradili medzi štartujúcich, musia sa najskôr prihlásiť na web stránke http://www.sams-asn.sk/prihlaska3.php. Nielen jazdci, ale aj fanúšikovia pretekov automobilov do vrchu, nájdu všetky aktuálne informácie na stránke www.astpresskam.sk.

Miro Majláth
tlačový tajomník TODOS Cena Slovenska 2019Diskusia k článku

Profily jazdcov
Najkomentovanejšie
Kalendár podujatí
Naši partneri