Registracia

Po dokončení registrácie bude odoslaný do Vašej E-mailovej schránky E-mail s odkazom na stránku, kde budete musieť Váš účet behom nasledujúcich 24 hodín aktivovať. Prečítajte si podmienky registrácie.

Kliknutím na ikonku sa môžete u nás zaregistrovať aj cez Váš Facebook účet(testovacia prevádzka).

Facebook connect
Meno:
E-mail:
Heslo:
Heslo:
Súhlasím s podmienkami registrácie
Prihlásenie Google Translate

Home  »  Rally  »  Národné šampionáty  »  Slovensko

KL Racing Rally Team so Štofim, Kukom a Cirom na Dobšinskej zime 2018

Friday, 02. 02. 2018 - 13:18, Public relations   

KL Racing Rally Team so Štofim, Kukom a Cirom na Dobšinskej zime 2018

Slovenský KL Racing Rally Team dlho v „zimnom spánku" nevydržal. Doprial si totiž iba dvojmesačnú zimnú prestávku a už počas minulotýždňovej soboty sa opäť predstavil na rally súťaži v Levoči. Teraz smeruje s trojicou súťažných posádok do Dobšinej.

Dobšinská zima. Podujatie, ktoré niektorí členovia KL Racing Rally Teamu doslova milujú. Je to totiž jediné zimné rally podujatie, v rámci ktorého organizátor povoľuje jazdu na pneumatikách s hrotmi. Samozrejme iba v prípade, ak meteorologické a hlavne snehové podmienky toto umožňujú.

Tibor Szabosi;c30i6171-3.jpg

KL Racing Rally Team do dobšinských zimných súbojov zasiahne hneď s trojicou súťažných posádok, ktorí sa predstavia na troch rozdielnych vozidlách.

Tibor Szabosi;c30i6972-2.jpg

Pozornosť fanúšikov rally bude určite opäť po dlhšej dobe pútať jeden z najlepších slovenských okruhových jazdcov, Štefan Rosina. Ten sa predstaví na vozidle Ford Fiesta R5. To, kto mu bude robiť spolujazdca sa dozvieme až v Dobšinej, veríme však, že Štofi rovnako ako na Auto Show, aj teraz prekvapí nejakou známou tvárou.

Tibor Szabosi;c30i2674-4.jpg

Už samozrejmosťou je štart Tomáša Kukučku a jeho spolujazdca Petra Vejačku, ktorí patria k už tradičnej výbave KL Racing Rally Teamu. O tom, že Kuko doslova miluje jazdu na snehu už azda vedia všetci. V tomto prípade si ju poriadne užije vo vozidle Mitsubishi Lancer EVO IX.

Tibor Szabosi;c30i7221-3.jpg

Poslednou posádkou KL Racing Rally Teamu bude dvojica Pavol Cireň - Pavol Hronec, ktorí sa spoločne rozbiehali už minulý víkend v Levoči. Tam cieľ síce nevideli, v Dobšinej to snáď spoločne so Subaru Impreza STi dokážu.

Tibor Szabosi;c30i5929-4.jpg

Dobšinská zima 2018 odštartuje 3.februára 2018 v Dobšinej ako úvodné kolo seriálov RRP a MRC, pričom práve toto zimné podujatie vyhľadáva každoročne viac a viac súťažných posádok veľkého rally majstráku na zimnú prípravu. Štart súťaže je plánovaný na 11:00 hodinu, pričom prvé vozidlo na cieľovej rampe očakávame o 15 hodine 10 minúte.

KL Racing Rally Team, M. Majláth

thumbnail-kl-racing-2017.jpg

Poznámka: Tento materiál nie je autorským materiálom www.autosportfoto.sk, redakcia do neho nezasahovala a nezodpovedá preto za prípadné faktické a gramatické chyby. Text neprešiel jazykovou korektúrou.Diskusia k článku