Registracia

Po dokončení registrácie bude odoslaný do Vašej E-mailovej schránky E-mail s odkazom na stránku, kde budete musieť Váš účet behom nasledujúcich 24 hodín aktivovať. Prečítajte si podmienky registrácie.

Kliknutím na ikonku sa môžete u nás zaregistrovať aj cez Váš Facebook účet(testovacia prevádzka).

Meno:
E-mail:
Heslo:
Heslo:
Súhlasím s podmienkami registrácie
Prihlásenie Google Translate

Home  »  Vrchy

Kamiro Racing Team si ide na Slovakia Ring so „Srnkom“ po dva tituly

Thursday, 22. 10. 2020 - 09:53, Miroslav Majláth   

Kamiro Racing Team si ide na Slovakia Ring so „Srnkom“ po dva tituly

Posledné podujatie AZ Car Majstrovstiev Slovenska pretekov automobilov do vrchu odštartuje trochu netradične, na Slovakia Ringu. Na štart sa postaví aj Kamiro Racing Team a Tomáš „Srnka“ Ondrej.

 

Tibor Szabosi;ac7i7521.jpg

Slovenský tím spoločne s mladým Rožňavčanom by sa po spomínaných pretekoch mohli tešiť hneď z dvojice majstrovských titulov a to v skupine 4, ale aj triede 4a.

Tibor Szabosi;ac7i5715-1.jpg

Nepredbiehajme však a poďme si povedať, ako to na poslednom podujatí kopcovej sezóny bude vyzerať. V prvom rade budú musieť všetci účastníci podujatia OMV MaxxMotion Hill Climb Race SLOVAKIA RING v piatok 23.10.2020 absolvovať test na COVID-19. Až po tomto teste, samozrejme za predpokladu, že bude negatívny, budú môcť vstúpiť do areálu pretekárskeho okruhu. Následne ich bude čakať administratívne a technické preberanie. To všetko za dodržiavania prísnych hygienických predpisov.

Tibor Szabosi;asf78641.jpg

V rámci soboty a nedele (24. – 25.10.2020) bude na všetkých pretekárov čakať trať o dĺžke 3300 metrov, ktorú budú musieť absolvovať každý deň celkovo šesťkrát. Tri tréningové jazdy dopoludnia a tri súťažné jazdy popoludní. Súčet časov z popoludňajších súťažných jázd nám prezradí konečné poradie nielen posledných pretekov, ale aj záverečné poradie AZ Car Majstrovstiev Slovenska pretekov automobilov do vrchu 2020.

Tibor Szabosi;ac7i8020-2.jpg

Pre úplnosť treba ešte pripomenúť, že podujatie sa bude konať bez prítomnosti divákov a samozrejme za dodržiavania prísnych hygienických a bezpečnostných predpisov, ktoré stanovila Vláda Slovenskej republiky.

Kamiro Racing Team

Miro MajláthDiskusia k článku

Profily jazdcov
Najkomentovanejšie
Kalendár podujatí
Naši partneri