Registracia

Po dokončení registrácie bude odoslaný do Vašej E-mailovej schránky E-mail s odkazom na stránku, kde budete musieť Váš účet behom nasledujúcich 24 hodín aktivovať. Prečítajte si podmienky registrácie.

Kliknutím na ikonku sa môžete u nás zaregistrovať aj cez Váš Facebook účet(testovacia prevádzka).

Meno:
E-mail:
Heslo:
Heslo:
Súhlasím s podmienkami registrácie
Prihlásenie Google Translate

Home  »  Rally  »  Národné šampionáty  »  Slovensko

Grzyb, Wróbel a RUFA SPORT Team si prevzali ocenenie za FIA CEZ

Tuesday, 17. 12. 2019 - 18:53, Public relations   

Grzyb, Wróbel a RUFA SPORT Team si prevzali ocenenie za FIA CEZ

V albánskej Tirane počas uplynulého víkendu oceňovali najlepších jazdcov a súťažné posádky v rámci seriálu FIA Central European Zone 2019. Medzi ocenenými nechýbal ani slovenský RUFA SPORT Team a jeho súťažná posádka.

 

Tibor Szabosi;c30i4902-19.jpg

Grzegorz Grzyb spoločne s Jakubom Wróbelom, ktorí reprezentujú slovenský RUFA SPORT Team v rally súťažiach si prevzali ocenenie za druhé miesto v disciplíne rally. To získali v rámci nimi absolvovaných podujatí započítavaných v rámci seriálu FIA CEZ, čiže Rally Hustopeče, Rajd Rzeszowski a Rally Košice . Po zisku titulu prvých vicemajstrov Slovenska si tak spoločne pripísali na svoje konto aj tento ďalší výrazný úspech.

Tibor Szabosi;c30i6070-19.jpg

„Tento úspech po zisku slovenského titulu prvých vicemajstrov v rally ma veľmi potešil. Je jasné, že naša súťažná posádka patrí medzi najlepšie aj v Európe, čo sme v minulosti dokázali aj v rámci európskeho šampionátu. Ak vezmeme v úvahu, že máme za sebou štvoricu absolútnych slovenských titulov, dvojicu poľských, ale aj množstvo popredných umiestnení, keď sme za celú históriu RUFA SPORT Teamu neskončili na Slovensku horšie ako na treťom mieste, je jasné, že náš tím, ako aj jazdec Grzegorz Grzyb sa do dejín slovenského rally športu zapíšu veľkými písmenami. Samozrejme toto všetko by nešlo bez podpory partnerov, ale fanúšikov, za čo veľmi pekne ďakujem,“ povedal Ľubomír Kleman, manažér RUFA SPORT Teamu.

Marek Felt;img-3716-8.jpg

Slovenský tím ešte nekončí, keďže ho čaká ešte podujatie konané v dňoch 27. – 29.12.2019 na Hungaroringu, ktoré sa tradične volá Szilveszter Rally. O tom, s akou súťažnou posádkou to bude vás budeme samozrejme opäť informovať.

Miro Majláth

79286636-3006652892894266-7336148692434419712-n.jpg

banner-rufa-12-2019.jpgDiskusia k článku

Profily jazdcov
Najkomentovanejšie
Kalendár podujatí
Naši partneri