Registracia

Po dokončení registrácie bude odoslaný do Vašej E-mailovej schránky E-mail s odkazom na stránku, kde budete musieť Váš účet behom nasledujúcich 24 hodín aktivovať. Prečítajte si podmienky registrácie.

Kliknutím na ikonku sa môžete u nás zaregistrovať aj cez Váš Facebook účet(testovacia prevádzka).

Meno:
E-mail:
Heslo:
Heslo:
Súhlasím s podmienkami registrácie
Prihlásenie Google Translate

Home  »  Rally  »  Národné šampionáty  »  Maďarsko

Ďodi Béreš na Szilveszter Rally za Subaru Komárno

Monday, 24. 12. 2012 - 07:47, Miroslav Majláth   

Ďodi Béreš na Szilveszter Rally za Subaru Komárno

Fanúšikovia rally súťaží na Slovensku si určite ešte dobre pamätajú čas, keď Jozef Béreš mladší získal svoj prvý titul absolútneho majstra Slovenska. Vtedy sa písal rok 2005 a Ďodi Béreš sa po slovenských rally tratiach preháňal na vozidle Subaru Impreza STi.

m5m8565.jpg

Od toho času už uplynulo dlhých sedem rokov, mladšieho Béreša sme však už v spolupráci so Subaru Impreza nemali možnosť sledovať. Dnes sa však všetko vracia naspäť a na nadchádzajúcej Szilveszter Rally 2012 sa Ďodi opäť predstaví s vozidlom Subaru Impreza vo farbách Subaru Komárno. Za týmto tímom samozrejme stojí náš jediný jazdec z južného Slovenska, Komárňan Mário Csente.
 
Jozef Pisch;1t1u4164-6.jpg

„Som strašne rád, že sa mi podarilo dohodnúť sa Jožkom Bérešom na reprezentácii nášho nového tímu, pod ktorým budeme v budúcom roku jazdiť. Ďodi na Szilveszter Rally, ktorá sa bude konať na okruhu Hungaroring a jeho blízkom okolí bude jazdiť na mojom Subaru Impreza, s ktorým som sa ja zúčastňoval v tomto roku slovenských majstrovstiev. Neviem v tomto momente ešte povedať, či to je jednorazová spolupráca, alebo z toho bude aj niečo viac. Všetko je ešte veľmi čerstvé a rokovania pomaly prebiehajú. Bol by som rád, ak by som mohol Jozefa Béreša mladšieho predstaviť na začiatku budúcoročnej sezóny ako jazdca nášho tímu. To je však ešte veľmi ďaleko,"
vysvetlil Mário Csente.

Tibor Szabosi;co8c8204-8.jpg

Szilveszter Rally 2012 odštartuje na maďarskom okruhu Hungaroring a v jeho tesnej blízkosti v dňoch 28. a 29. decembra 2012 ako voľná súťaž. Organizátor pre súťažiacich pripravil trať o celkovej dĺžke šesťdesiatpäť kilometrov, pričom počet ostrých kilometrov sa zastavil na čísle päťdesiatsedem kilometrov.

m5m8909.jpg

m5m8084.jpg

 Diskusia k článku

Profily jazdcov
Najkomentovanejšie
Kalendár podujatí
Naši partneri