Registracia

Po dokončení registrácie bude odoslaný do Vašej E-mailovej schránky E-mail s odkazom na stránku, kde budete musieť Váš účet behom nasledujúcich 24 hodín aktivovať. Prečítajte si podmienky registrácie.

Kliknutím na ikonku sa môžete u nás zaregistrovať aj cez Váš Facebook účet(testovacia prevádzka).

Meno:
E-mail:
Heslo:
Heslo:
Súhlasím s podmienkami registrácie
Prihlásenie Google Translate

Home  »  Okruhy

Digital Motorsport SK bude spolupracovať s Chuck TV

Friday, 30. 04. 2021 - 14:26, Public relations   

Digital Motorsport SK bude spolupracovať s Chuck TV

Majstrovstvá Slovenskej republiky v digitálnom motoršporte 2021 budú od mája súčasťou programovej ponuky novej televízie Chuck TV. Organizátor šampionátu Digital Motorsport SK sa dohodol na spolupráci s tvorcami nového TV projektu, ktorý sa bude venovať e-športom.

Najlepší pretekári na virtuálnych tratiach zo Slovenska a Českej republiky sa tak každú stredu od 19:30 do 21:30 predstavia fanúšikom cez televízne obrazovky. Profesionálne komentované prenosy, na ktoré boli zvyknutí z YouTube či Facebooku Digital Motorsport TV tak dostanú atraktívne vylepšenie v podobe krásneho štúdia s moderátormi, hosťami a dokonca dvoma špičkovými simracingovými rigmi, na ktorých budeme sledovať jazdcov pri ich súbojoch na trati.

1-227.jpg

Okrem Majstrovstiev Slovenska však Chuck TV podporí aj nelicencovaných simracerov (pretekárov digitálneho motoršportu) s cieľom hľadania nových talentov tohto unikátneho e-športu, ktorý kombinuje nutnosť tréningu s fyzickou pripravenosťou a psychickou odolnosťou. Nové šampionáty ponúknu širokej verejnosti šancu pretekať proti reálnym jazdcom s možnosťou zabojovať o finančné odmeny a iné vecné ceny. Na úvod dostane priestor šampionát veľmi obľúbených historických vozidiel DTM zo sezóny 1992 na PC platforme Raceroom Racing Experience. Postupne sa však na obrazovky Chuck TV dostanú aj iné simulátory ako Assetto Corsa (Competizione) či rFactor 2.Diskusia k článku

Profily jazdcov
Najkomentovanejšie
Kalendár podujatí
Naši partneri