Registracia

Po dokončení registrácie bude odoslaný do Vašej E-mailovej schránky E-mail s odkazom na stránku, kde budete musieť Váš účet behom nasledujúcich 24 hodín aktivovať. Prečítajte si podmienky registrácie.

Kliknutím na ikonku sa môžete u nás zaregistrovať aj cez Váš Facebook účet(testovacia prevádzka).

Meno:
E-mail:
Heslo:
Heslo:
Súhlasím s podmienkami registrácie
Prihlásenie Google Translate

Home  »  Okruhy

Zmeny v posádke ARC Bratislava pred posledným podujatím FIA WEC

Thursday, 04. 11. 2021 - 09:17, Public relations   

Zmeny v posádke ARC Bratislava pred posledným podujatím FIA WEC

Posledné kolo Majstrovstiev sveta vytrvalostných pretekoch na bahrajnskom okruhu Sachir sa pôjde v sobotu 6. novembra a slovenský tím ARC Bratislava sa na ostrove v Perzskom zálive pripravuje na štart s novou posádkou.

2-227.jpg

K Mirovi Konôpkovi sa do prototypu Oreca 07-Gibson posadia dve nové tváre, ktoré v našom tíme budú mať premiéru. 30-ročný Francúz Nelson Panciatici má množstvo skúseností z rôznych seriálov vrátane vytrvalostných pretekov. Veď je to dvojnásobný víťaz európskej Le Mans série (ELMS 2013 a 2014 vo farbách Signatech Alpine). Do prototypu Oreca sa vráti po troch rokoch.

3-175.jpg

Trojicu v slovenskom tíme s číslom 44 na kapote žltého prototypu Oreca doplní talentovaný Angličan Olli Caldwell, ktorý vo veku 19 rokov zaznamenáva úspechy v tíme Prema v seriáli FIA Formula 3, v ktorom súperia budúce hviezdy F1. V tejto sezóne ho klasifikovali na 8. mieste, keď vyhral preteky v Španielsku a štyrikrát sa dostal na stupne víťazov.

5-98.jpg

Posledné preteky svetového šampionátu FIA WEC sa v Bahrajne začnú v sobotu o 12:00 SEČ. Osemhodinovku budú môcť diváci sledovať na TV kanáloch Eurosport a Motorsport TV.

1-263.jpgDiskusia k článku

Profily jazdcov
Najkomentovanejšie
Kalendár podujatí
Naši partneri