Registracia

Po dokončení registrácie bude odoslaný do Vašej E-mailovej schránky E-mail s odkazom na stránku, kde budete musieť Váš účet behom nasledujúcich 24 hodín aktivovať. Prečítajte si podmienky registrácie.

Kliknutím na ikonku sa môžete u nás zaregistrovať aj cez Váš Facebook účet(testovacia prevádzka).

Meno:
E-mail:
Heslo:
Heslo:
Súhlasím s podmienkami registrácie
Prihlásenie Google Translate

Home  »  Rally  »  Národné šampionáty  »  Slovensko

Tím STYLLEX pridáva ďalší titul Majstrov Slovenska na svoje konto

Monday, 18. 09. 2023 - 18:14, Public relations   

Tím STYLLEX pridáva ďalší titul Majstrov Slovenska na svoje konto

Po ročnej pauze sa tím STYLLEX vrátil na rally trate a úspešne sa zapojil do boja o titul v novovzniknutom šampionáte národných Majstrovstiev Slovenska v rally.

Šampionát MSR má za sebou predposledné podujatie kalendára tohtoročnej sezóny, ktoré sa konalo uplynulý víkend (15-16.9.2023) na náročných tratiach v okolí mesta Dobšiná.

Tibor Szabosi;asf-6923-8.jpg

Tím STYLLEX na štart postavil jazdca Martina Kočiho s vozidlom Peugeot 208 Rally4, rovnako ako na predošlých podujatiach. Na mieste spolujazdca nastala nečakaná zmena, Radovan Mozner jr. pre pracovné povinnosti nemohol odštartovať, preto ho nahradil Martinov bývalý spolujazdec Imrich Ferencz.

Tibor Szabosi;asf-7458-5.jpg

Posádke STYLLEXu sa na tratiach Rally Dobšiná podarilo po pekných súbojoch vyhrať v rámci národných Majstrovstiev Slovenska, ktoré sú vypísané pre vozidlá s jednou poháňanou nápravou. A vďaka predošlým štyrom víťazstvám na podujatiach, ktoré absolvoval Martin s Radovanom Moznerom jr., sa tím STYLLEX môže tešiť z titulu národných Majstrov Slovenska 2023 už pred posledným podujatím kalendára, ktorým budú už tradične Rally Košice.

Tibor Szabosi;asf-7921-3.jpg

Martin: „ Mám veľkú radosť že sa nám podarilo vrátiť na trate slovenskej rally za čo vďačím nášmu tímu, partnerom ako aj dostupnosti nového šampionátu. Celú doterajšiu sezónu som si veľmi užil. Všetko fungovalo na výbornú, či už auto z dielne Minařík racing , posádka ako aj celý tím.

Tibor Szabosi;asf78676-2.jpg

Rado: “ Teším sa z ďalšieho spoločného titulu, ktorý sme s Maťom získali. Pre mňa to bola veľká zmena, keďže som v 2WD aute sezónu ešte neabsolvoval. Myšlienkou tohto projektu bolo ukázať, že aj s malým autom je možné jazdiť konkurencieschopné výsledky a motivovať začínajúcich pretekárov k tejto možnosti, ktorá nie je taká nákladná ako 4WD autá. Myslím, že mnoho ľudí bolo prekvapených, aké výsledky tieto autá dokážu dosiahnuť.

Tibor Szabosi;asf79257-3.jpg

Michal Koči: “ Ako manažér tímu STYLLEX som veľmi rád, že sme v Dobšinej svojim umiestnením získali titul absolútnych majstrov Slovenska v MSR 2023. Je to pre všetkých členov nášho tímu veľkým zadosťučinením po vynechanej sezóne 2022. Dosiahli sme vynikajúci výsledok aj pre značku Peugeot Slovensko s podporou importéra. Na záverečné domáce podujatie v Košiciach sa veľmi tešíme, budeme súťažiť o čo najlepší výsledok a umiestnenie v MMSR 2023 v absolútnom poradí, ako aj v skupine 2WD a triede 5.

Tibor Szabosi;asr61142-5.jpg

Šampionát Majstrovstiev Slovenska v Rally bude pokračovať posledným podujatím kalendára, Rally Košice 2023, ktoré sa uskutoční v termíne 21-22.10.2023. Tím STYLLEX na štarte nebude chýbať!

Tibor Szabosi;asf-8334-4.jpgDiskusia k článku

Profily jazdcov
Najkomentovanejšie
Kalendár podujatí
Naši partneri