Home  »  Rally  »  Národné šampionáty  »  Iné

Návrat Harracha sprevádzaný víťazstvom

Wednesday, 27. 11. 2013 - 12:34, Zdenka Frývaldská

Po viac ako štyroch mesiacoch, sa po havárii na motorke, vrátil do súťažného vozidla Beppo Harrach. Na 4. Rally Show Santa Domenica 2013 získal prvé miesto!

Harrach po svojom návrate do auta na Rally Show Santa Domenica vyhral tri z piatich rýchlostných skúšok. Absolútne víťazstvo mu zabezpečila hneď prvá RS, v ktorej sa dostal do vedenia s náskokom vyše 5 sekúnd a pred seba už nikoho nepustil. "Prišli sme si po dlhej dobe len potrénovať a dobre sa zabaviť. Napokon sme dokázali ešte aj vyhrať. Bolo však dobré mať zdatného súpera, akým bol Ivan Čibej", zhrnul víťaz.