Registracia

Po dokončení registrácie bude odoslaný do Vašej E-mailovej schránky E-mail s odkazom na stránku, kde budete musieť Váš účet behom nasledujúcich 24 hodín aktivovať. Prečítajte si podmienky registrácie.

Kliknutím na ikonku sa môžete u nás zaregistrovať aj cez Váš Facebook účet(testovacia prevádzka).

Meno:
E-mail:
Heslo:
Heslo:
Súhlasím s podmienkami registrácie
Prihlásenie Google Translate

Home  »  Okruhy

Matúš Výboh odjazdil v Spa Francorchamps nádherné preteky

Tuesday, 15. 09. 2020 - 15:33, Miroslav Majláth   

Matúš Výboh odjazdil v Spa Francorchamps nádherné preteky

Seriál Ferrari Challenge Europe 2020 pokračoval ďalšími dvoma pretekmi na okruhu v belgickom Spa Francorchamps. Na trati bojovala aj dvojica slovenských jazdcov, Miro a Matúš Výbohoví.

 

Scuderia Praha Racing

Belgické preteky, ktoré sa konali na jednom z najkrajších pretekárskych okruhov Európy priniesli v oboch skupinách, kde bojujú spomínaní slovenskí jazdci, nádherné preteky. Ako v sobotu, aj v nedeľu sa bolo naozaj na čo dívať, pričom súboje prebiehali síce férovo, ale zároveň nikto nikomu na trati nedaroval ani centimeter miesta.

Scuderia Praha Racing

V prípade kategórie Trofeo Pirelli AM, kde Matúš Výboh bojuje o popredné priečky, predvádzal ako v sobotu, tak aj v nedeľu, počas celých pretekov nádherný súboj o prvé miesto. Žiaľ, v oboch prípadoch dojazdil nalepený tesne za nárazníkom svojho najväčšieho konkurenta o prvenstvo v absolútnom priebežnom poradí seriálu.

Scuderia Praha Racing

„Boli to nádherné preteky. Po oba dva dni som hľadal nejakú skulinku, kde by som mohol svojho súpera predbehnúť, ale išiel naozaj výborne. Dojazdil som na druhom mieste, ale musím povedať, že som si naozaj skvele zajazdil. Vybojoval som kopu bodov, čo je podstatné a stále som v hre o absolútne prvenstvo. Snáď nabudúce sa to podarí,“ zhodnotil Matúš Výboh po pretekoch.

Scuderia Praha Racing

V kategórii Coppa Shell zase jazdil Matúšov otec Miroslav. V jeho prípade z toho napriek veľkej snahe nebolo pódiové umiestnenie a ko na posledných pretekoch v Mugelle. V sobotu Miro dojazdil na šiestom mieste a v nedeľu na siedmom.

Scuderia Praha Racing

Seriál Ferrari Challenge Europe 2020 pokračuje opäť o dva týždne, pričom teraz sa predstavia jazdci na okruhu Missano. Samozrejme Výbohovci na štarte chýbať určite nebudú.

Scuderia Praha Racing

Miro MajláthDiskusia k článku

Profily jazdcov
Najkomentovanejšie
Kalendár podujatí
Naši partneri