Registracia

Po dokončení registrácie bude odoslaný do Vašej E-mailovej schránky E-mail s odkazom na stránku, kde budete musieť Váš účet behom nasledujúcich 24 hodín aktivovať. Prečítajte si podmienky registrácie.

Kliknutím na ikonku sa môžete u nás zaregistrovať aj cez Váš Facebook účet(testovacia prevádzka).

Meno:
E-mail:
Heslo:
Heslo:
Súhlasím s podmienkami registrácie
Prihlásenie Google Translate

Home  »  Rally  »  Národné šampionáty  »  Slovensko

Igor Drotár na štarte Rally Prešov 2024

Tuesday, 11. 06. 2024 - 12:00, Miroslav Majláth   

Igor Drotár na štarte Rally Prešov 2024

Legenda slovenskej rally scény, miláčik fanúšikov, Igor Drotár sa vracia na slovenské rally trate. Stane sa tak v rámci Rally Prešov 2024.

 

T. Szabosi;asf-7631-5.jpg

Počas posledného júnového víkendu odštartuje tretie kolo Majstrovstiev Slovenska v rally 2024 v Prešove. Zoznam prihlásených sa postupne zapĺňa, pričom v ňom už dnes figuruje aj miláčik rally fanúšikov, Igor Drotár z Prešova. Práve domáce trate zvolil Igor pre svoj návrat medzi najrýchlejších slovenských rallystov.

T. Szabosi;asr68128-1.jpg

„Som nesmierne šťastný, že sa po dlhšej pauze budem môcť predstaviť fanúšikom rally športu v rámci slovenského rally šampionátu. A ešte šťastnejší som za to, že sa tak stane v mojom rodnom Prešove. Nikdy som sa netajil túžbou vrátiť sa na rally trate a musím poďakovať všetkým za to, že sa tak deje. Veľmi sa na to teším a všetkých pozdravujem,“ povedal Igor Drotár.

T. Szabosi;ac7i7918-3.jpg

Igor sa predstaví v spolupráci so Škodou Fabia Rally2 košického XIQIO Racing Teamu, pričom noty mu v tomto špičkovom rally špeciále, ovenčenom dvoma absolútnymi rally titulmi, či už v Čechách, ale aj Maďarsku, bude čítať Imrich Ferencz.

M. Bobko;asf-3075-5.jpg

„Teší ma že to vyšlo. S Igorom sme spolupracovali niekoľko rokov a vždy to bola výborná a obojstranne veľmi dobrá spolupráca. Keď sa naskytla možnosť, samozrejme Igor bol moja prvá voľba. Teším sa na spoluprácu a urobíme všetko čo sa dá aby to bol špičkový comeback, so všetkým čo k nemu patrí,“ doplnil Marián Mičák, šéf slovenského XIQIO Racing Teamu.

B. Štrauch;dsc-0250-11.jpg

Pre istotu všetkým priaznivcom rally súťaží pripomíname, že Rally Prešov 2024 odštartuje v dňoch 28. – 29.6.2024 v Prešove a jeho okolí.

T. Szabosi;asr68365-1.jpg

Miro MajláthDiskusia k článku

Profily jazdcov
Najkomentovanejšie
Kalendár podujatí
Naši partneri