Registracia

Po dokončení registrácie bude odoslaný do Vašej E-mailovej schránky E-mail s odkazom na stránku, kde budete musieť Váš účet behom nasledujúcich 24 hodín aktivovať. Prečítajte si podmienky registrácie.

Kliknutím na ikonku sa môžete u nás zaregistrovať aj cez Váš Facebook účet(testovacia prevádzka).

Meno:
E-mail:
Heslo:
Heslo:
Súhlasím s podmienkami registrácie
Prihlásenie Google Translate

Home  »  Okruhy

Európske ťahače ETRC doplnia aj GT-čka!

Monday, 06. 05. 2024 - 14:40, Public relations   

Európske ťahače ETRC doplnia aj GT-čka!

Nečakane nabitý program zažije SLOVAKIA RING počas víkendu Majstrovstiev Európy pretekov ťahačov (FIA ETRC) 7. až 9. júna. Spolu s plánovanými pretekmi TCR Eastern Europe (TCR EE) napokon uvidíme aj celú plejádu vozidiel a formúl stredoeurópskeho seriálu ESET CUP.

Takýto nabitý program konkuruje aj augustovej Veľkej cene SR. Napokon, pôjde o tie isté autá. Seriál ESET CUP zrušil plánované júnové podujatie na Hungaroringu: maďarský okruh totiž mešká s dokončením rozsiahlej prestavby. Okrem ESET CUP v rámci Veľkej ceny SR tak pribudlo júnové podujatie spolu s FIA ETRC.

T. Szabosi;asf70783-2.jpg

Na čo sa môžu diváci tešiť? Pretekárske ťahače ETRC domácemu publiku netreba zvlášť predstavovať. Podujatie patrí k najnavštevovanejším u nás. TCR Eastern Europe zároveň prinesie stredoeurópsku špičku populárnych cestovných vozidiel TCR aj s naším Maťom Homolom, ktorý vedie priebežné poradie.

T. Szabosi;asf70368-4.jpg

ESET CUP diváci poznajú z Veľkej ceny SR: množstvo kategórií a rozmanitých pretekárskych áut, stredoeurópska pretekárska špička k tomu. Okrem šprintov sú v harmonograme aj hodinové vytrvalostné preteky.

T. Szabosi;asf72967-3.jpg

Chýbať nebudú obľúbené GT3 ako Porsche, Lamborghini, či Mercedes. Na nedávnom podujatí v Maďarsku pretekali v ESET CUPE aj naši najznámejší borci - Štofi Rosina, Maťo Homola, Rišo Gonda a Miro Konôpka. Okrem kapotovaných áut sú tu aj monoposty Formuly 4 s čoraz bohatším štartovým poľom.

T. Szabosi;asf73782-4.jpg

Sprievodné preteky doplní napokon aj Clio Cup, čím sa celkový počet pretekárskych sérii počas víkendu natiahne na šesť, vrátane vytrvalostných pretekov.

T. Szabosi;asf73560-2.jpg

Nabitý a vzrušujúci program OMV MaxxMotion GoodYear FIA ETRC Truck Race of Slovakia (7.-9.6.) doplní samozrejme množstvo zábavy pre celé rodiny. Ďalšie informácie nájdete na www.slovakiaring.sk.

T. Szabosi;asf70964-2.jpgDiskusia k článku

Profily jazdcov
Najkomentovanejšie
Kalendár podujatí
Naši partneri