Registracia

Po dokončení registrácie bude odoslaný do Vašej E-mailovej schránky E-mail s odkazom na stránku, kde budete musieť Váš účet behom nasledujúcich 24 hodín aktivovať. Prečítajte si podmienky registrácie.

Kliknutím na ikonku sa môžete u nás zaregistrovať aj cez Váš Facebook účet(testovacia prevádzka).

Meno:
E-mail:
Heslo:
Heslo:
Súhlasím s podmienkami registrácie
Prihlásenie Google Translate

Home  »  Okruhy

Brutal Fish Racing Team v roku 2020 nasadí 3 autá v ramci šampionátu TCR EUROPE

Saturday, 08. 02. 2020 - 10:46, Public relations   

Brutal Fish Racing Team v roku 2020 nasadí 3 autá v ramci šampionátu TCR EUROPE

Slovenský Brutal Fish Racing team sa v roku 2020 už po tretí krát zúčastní šampionátu TCR EUROPE, tento rok však nasadí 3 závodné špeciály.

 

Martin Ryba šéf teamu: “ Ako sme sľúbili na konci minulého ročníka, tak rozšírime tento rok naše pôsobenie o tretie zákaznícke auto. Sme presvedčení, že po dvoch sezónach v TCR EUROPE máme dostatok skúseností a silné zázemie na to, aby sme dokázali úspešne prevádzkovať 3 auta počas celej sezóny. Sme veľmi radi, že sa nám podarilo predĺžiť našu skvelú spoluprácu s Danielom Lloydom. Ukázalo sa, že Daniel bol naozaj rýchly keď sa mu v roku 2019 podarili dve prvé a dve tretie miesta. Stal sa skvelou sučasťou našej veselej Brutalfish rodiny a my sme mohli naplno využiť jeho bohaté jazdecké skúsenosti v prospech našeho teamu. Našim jednoznačným cieľom je Danielovo celkové víťazstvo v TCR EUROPE 2020.”

Tibor Szabosi;20190323-084424.jpg

Daniel: “Som nesmierne šťastný, že môžem pokračovať s Brutal Fish racing team ďalšiu sezónu. Cítim veľkú podporu celého teamu a fakt že sme sa dokázali dohodnúť na spolupráci takto skoro pred začiatkom sezóny je pre mňa extrémne dôležitý, aby som sa mohol čo najlepšie pripraviť na nový ročník. Mám iba jeden cieľ a to je celkové víťazstvo. Je za mnou skvelý team, mám super auto tak poďme na to.“

Tibor Szabosi;c30i1991-19.jpg

Druhým jazdcom bude šéf teamu Martin Ryba, ktorému sa v minulej sezóne podarilo získať prvé body do celkového hodnotenia.

Tibor Szabosi;asf-8927-1.jpg

Martin : “ Minulú sezónu som si naozaj užil aj napriek dvom ranám na Redbulringu a v Monze , Dúfam, že sa mi znova podarí posunúť sa trocha viac vpred v celkovm hodnotení. .TCR EUROPE je skvelý šampionát, konkurencia bude určite silná, určite uvidíme veľa super jazdcov. Teším sa na štart v máji na legendárnom SPA. Meno tretieho jazdca prezradíme v blízkej budúcnosti. Hľadáme mladého rýchleho jazdca s cieľom vyhrať aj celkové hodnotenie teamov.”

Tibor Szabosi;asf-8874-1.jpg

Spolupráca s Hondou a s JAS Motorsport pokračuje

Martin: “Myslim, že sa nám podarilo vybudovať skvelý vzťah s JAS motorsport už od prvého dňa našej spoluprace. Autá fungovali perfektne celú sezonu ako aj všetci ľudia v JASe. Honda bude jednoznačne jedno z najsilnejších áut v TCR sériach po celom svete.” Team začne predsezónne testovanie v marci a somtný šampionát TCR EUROPE štartuje v máji v SPA

Tibor Szabosi;asf-8861-1.jpg

untitled-1-197.jpgDiskusia k článku

Profily jazdcov
Najkomentovanejšie
Kalendár podujatí
Naši partneri