Registracia

Po dokončení registrácie bude odoslaný do Vašej E-mailovej schránky E-mail s odkazom na stránku, kde budete musieť Váš účet behom nasledujúcich 24 hodín aktivovať. Prečítajte si podmienky registrácie.

Kliknutím na ikonku sa môžete u nás zaregistrovať aj cez Váš Facebook účet(testovacia prevádzka).

Meno:
E-mail:
Heslo:
Heslo:
Súhlasím s podmienkami registrácie
Prihlásenie Google Translate

Home  »  Iné  »  MRC

V Bzenove nebudú chýbať favoriti

Thursday, 02. 06. 2022 - 07:55, Radovan Szabosi   

V Bzenove nebudú chýbať favoriti

Po uzávierke prihlášok s normálnym vkladom je do automobilovej súťaže GART RALLY BZENOV 2022 prihlásených takmer štyridsať posádok. Medzi nimi nechýbajú veľké mená MRC.

Ak sa na úvodnom podujatí novej sezóny v MRC v Kopřivnici postavilo na štart necelých tridsať posádok, tak na premiérový ročník GART RALLY BZENOV, ktorý štartuje už o dva dni (3. – 4. júna 2022) je prihlásených k dnešnému dňu tridsaťsedem posádok. Je však veľmi pravdepodobné, že sa tento počet ešte zvýši v piatok, pred samotným štartom. Prihlásiť sa je stále možné až do 15:00 hodiny v piatok 3. júna 2022.

Bohuslav Štrauch;dsc-2225-2.jpg

Už teraz môžeme prezradiť, že medzi prihlásenými sú nielen skúsené domáce posádky Igor Plichta s Mišom Svatom, či Dominik Benček a Rado Plichta, ktorí vyhrali ostatné dva ročníky MRC, ale aj Tomáš Polovka s Danom Turcsányim, Boris Baka s Petrom Krišandom, Maroš Kysucký s Timeou Vojtkovou, či Igor Piatka a Ďuro Ďubek, Tibor a Rišo Nagyovci, alebo Rolo Pecúch a Miriam Hasajová. Žiaľ, nie je možné vymenovať všetkých, no rozhodne sa máme v Bzenove na čo tešiť. Zatiaľ 29 posádok je nahlásených do MRC a osem pre Voľný pohár.

Tibor Szabosi;ac7i7127-3.jpg

GART RALLY BZENOV je druhým podnikom sezóny MRC (Motorsport Rally Cupu) a tak po Kopřivnici už máme rozdané aj „základné karty“. V priebežnom poradí zatial vedie posádka Mišo Žiak a Lucka Laurincová, no táto posádka na Bzenove nenastúpi. Len päť bodov za nimi zaostávajú Benček s Plichtom, no a tretí sú Rosina s Paickrom. Štofi však v Kopřivnici štartoval len výnimočne, v rámci tréningu na svoju GT2 sezónu a veľká šanca na jeho ďalšie štarty nie je. Seriál je však zaujímavo rozbehnutý a ak Dominik Benček využije výhodu domáceho prostredia, tak môže urobiť výrazný krok za tretím titulom MRC v rade! Počkajme si však, ako to celé dopadne.

Bohuslav Štrauch;dsc-2171-1.jpg

GART RALLY BZENOV 2022 začína slávnostným štartom na rampe pred Obecným úradom v Bzenove (48.9478028N, 21.1661894E) už v piatok podvečer o 19-tej hodine. Prvá posádka vyštartuje do súťaže naostro v sobotu ráno o 8:30 hod. v priestore za zastávkou Zabíjaná na Cemjate.

Bohuslav Štrauch;dsc-1427-9.jpgDiskusia k článku

Profily jazdcov
Najkomentovanejšie
Kalendár podujatí
Naši partneri