Registracia

Po dokončení registrácie bude odoslaný do Vašej E-mailovej schránky E-mail s odkazom na stránku, kde budete musieť Váš účet behom nasledujúcich 24 hodín aktivovať. Prečítajte si podmienky registrácie.

Kliknutím na ikonku sa môžete u nás zaregistrovať aj cez Váš Facebook účet(testovacia prevádzka).

Meno:
E-mail:
Heslo:
Heslo:
Súhlasím s podmienkami registrácie
Prihlásenie Google Translate

Home  »  Iné  »  MRC

Už od dva týždne štartuje premiérová Rally Bzenov

Wednesday, 25. 05. 2022 - 10:38, Radovan Szabosi   

Už od dva týždne štartuje premiérová Rally Bzenov

Prezradíme vám, aký kultúrny a športový program čaká na divákov a fanúšikov motoristického športu na GART RALLY BZENOV 2022.

Už o dva týždne absolvuje svoju premiéru v slovenských automobilových súťažiach nová GART RALLY BZENOV, ktorá je zaradená do kalendára Motorsport Rally Cupu (MRC) 2022, ako druhé podujatie sezóny. Dôležitou informáciou je, že prihlasovanie do súťaže stále prebieha a termín uzávierok prihlášok s normálnym prihlasovacím vkladom je v pondelok 30. mája do polnoci, respektíve so zvýšeným vkladom do piatku 3. júna 2022, do pätnástej hodiny. Súťažiaci sa prihlasujú vyplnením formulára prihlášky, ktorú odošlú mailom na adresu racinggart@gmail.com do termínu uzávierky prihlášok (rozhoduje dátum odoslania e-mailu). Súbežne s tým je potrebné uhradiť aj prihlasovací vklad. Výška vkladu a termíny na prihlasovanie sú uvedené v Zvláštnych ustanovenia na web stránke www.minirallycup.sk , kde nájdete aj príslušné formuláre a informácie.

00gart56.jpg

Ešte skôr, ako v nasledujúcom týždni zverejníme miesto konania rýchlostnej skúšky, môžeme si dnes povedať o sprievodnom programe celého súťažného víkendu. Termínom pretekov je prvý júnový týždeň a centrom diania bude obec Bzenov. Víkend začína už v piatok 3. júna pred Obecným úradom v Bzenove, kde bude situované administratívne centrum, Riaditeľstvo súťaže aj slávnostná rampa. Organizátori súťaže, GART RACING a Obec Bzenov, pripravili bohatý kultúrny a spoločenský program. Mysleli pritom aj na deti, pre ktoré bude pripravený skákací nafukovací hrad, či jazda na živých koníkoch. Vystúpi folklórna skupina ženičiek Bzenovčanka. Zahrá hudobná skupina Kelemešké furmani a program zavŕši ďalšia hudobná skupina Bodyguard. Pre ostatných je pripravený Bzenovský guľáš a možnosť občerstvenia. Zaujímavým momentom bude určite aj posviatska nového vozidla IVECO DHZ Bzenov. Po obidva dni vás na pódiu kultúrnym aj spoločenským dianím bude sprevádzať známy moderátor Miroslav Talavášek, ktorého určite poznáte ako redaktora relácie Pozor zákruta, či z mnohých iných motoristických podujatí. Slávnostný štart pretekov je v piatok podvečer o 19-tej hodine na slávnostnej rampe pred Obecným úradom. Samotná súťaž odštartuje v sobotu ráno.

plagat-15.jpgDiskusia k článku

Profily jazdcov
Najkomentovanejšie
Kalendár podujatí
Naši partneri