Registracia

Po dokončení registrácie bude odoslaný do Vašej E-mailovej schránky E-mail s odkazom na stránku, kde budete musieť Váš účet behom nasledujúcich 24 hodín aktivovať. Prečítajte si podmienky registrácie.

Kliknutím na ikonku sa môžete u nás zaregistrovať aj cez Váš Facebook účet(testovacia prevádzka).

Meno:
E-mail:
Heslo:
Heslo:
Súhlasím s podmienkami registrácie
Prihlásenie Google Translate

Home  »  Rally  »  Národné šampionáty  »  Poľsko

Úvod poľskej rally sezóny pre RUFA SPORT a Grzyba

Wednesday, 20. 04. 2016 - 14:31, Public relations   

Úvod poľskej rally sezóny pre RUFA SPORT a Grzyba

Posádka slovenského RUFA SPORT Teamu, Grzegorz Grzyb - Robert Hundla na vozidle Ford Fiesta R5 vyhrala úvodné podujatie poľských majstrovstiev, 44. Rajd Świdnicki Krause.

 

g-g.jpg

Rovnako ako na maďarskej Eger Rallye, súťaži, ktorá bola započítavaná ako úvodné podujatie slovenského rally šampionátu sa Grzyb s Hundlom ujali vedenia už v prvom dni súťaže. Po tomto kroku už vedenie z rúk nepustili a neustále svoj náskok zvyšovali až na hodnotu dvadsaťštyri sekúnd v cieli.

g-g-2.jpg

„S výhrou som veľmi spokojný. Ako som už veľakrát povedal, Rally Świdnicki-Krause je jedna z mojich najobľúbenejších súťaží. Už takmer dvadsať rokov žijem vo Vroclavi, takže sa stáva mojou domácou, tak ako je pre mňa domácou aj Rally Rzeszow, kde som vyrastal. Páči sa mi jazdiť na tunajších tratiach. Sú naozaj pekné, rýchle, aj technické a to mi vyhovuje. Súboj bol veľmi tvrdý, niektorí súťažiaci mali síce problémy, tie sme však mali aj my. Sme veľmi radi, že sme víťazne v cieli. Vyzerá to tak, že sezóna bude veľmi vyrovnaná a vzrušujúca," povedal Grzegorz Grzyb po prejazde cieľovou rampou.

loga-2015.jpg

Výborne naladený po tomto víťazstve bol aj manažér RUFA SPORT Teamu Ľubomír Kleman: „Nádherný začiatok sezóny. V Maďarsku absolútna výhra, v Poľsku rovnako. Dúfam, že sezóna bude takto pokračovať aj ďalej. Moja vďaka patrí všetkým, či už je to posádka, mechanici pripravujúci Ford FiestaR5, ale samozrejme aj partnerom nášho tímu, či fanúšikom rally."

Miro Majláth

 Diskusia k článku

Profily jazdcov
Najkomentovanejšie
Kalendár podujatí
Naši partneri