Registracia

Po dokončení registrácie bude odoslaný do Vašej E-mailovej schránky E-mail s odkazom na stránku, kde budete musieť Váš účet behom nasledujúcich 24 hodín aktivovať. Prečítajte si podmienky registrácie.

Kliknutím na ikonku sa môžete u nás zaregistrovať aj cez Váš Facebook účet(testovacia prevádzka).

Meno:
E-mail:
Heslo:
Heslo:
Súhlasím s podmienkami registrácie
Prihlásenie Google Translate

Home  »  Karting

Túto sobotu čakáme dievčatá na súťaži karting-slalom pred košickým Amfiteátrom

Saturday, 22. 09. 2018 - 06:01, Public relations   

Túto sobotu čakáme dievčatá na súťaži karting-slalom pred košickým Amfiteátrom

Už zajtra 22. septembra sa na Festivalovom námestí pred Amfiteátrom v Košiciach uskutoční druhá výberová súťaž v rámci programu „The Girls on Track - Karting Challenge" v disciplíne karting-slalom. Je určená pre dievčatá vo veku 13 - 18 rokov, ktoré majú rady rýchle kolesá a chceli by sa presadiť v automobilovom športe.

fia-girls-1.jpg

Pripravená bude nenáročná slalomová trať, ktorá má preveriť jazdecké schopnosti, ale aj reakčnosť či pamäť. Medzinárodná porota, ktorú bude v Košiciach viesť Fínka Tiina Lehmonen, vyberie spomedzi dievčat tie, ktoré sa v marci 2019 zúčastnia európskeho finále na okruhu v LeMans. Chýbať nebudú ani zástupcovia Slovenskej asociácie v motoristickom športe. Z disciplíny karting to bude Jozef Konopka ml. a vedúca projektu Gabriela Szczeczinová.

Dievčatá si môžu prísť zajazdiť v čase 10 - 17. hod. Absolvujú jednu tréningovú a dve súťažné jazdy. Pripravená bude aj tréningová trať, na ktorej si môžu odskúšať súťažné motokáry. Samozrejmosťou je bezplatné zapožičanie kombinéz, prílb a rukavíc. Vhodné je doniesť si vlastnú pohodlnú športovú obuv.

V úvode programu sa na trati predstaví ambasador projektu, 25-ročný košický jazdec rally Martin Koči.

Nenechajte si to ujsť, čakáme vás zajtra pred Amfiteátrom!

Zdenka FrývaldskáDiskusia k článku

Profily jazdcov
Najkomentovanejšie
Kalendár podujatí
Naši partneri