Registracia

Po dokončení registrácie bude odoslaný do Vašej E-mailovej schránky E-mail s odkazom na stránku, kde budete musieť Váš účet behom nasledujúcich 24 hodín aktivovať. Prečítajte si podmienky registrácie.

Kliknutím na ikonku sa môžete u nás zaregistrovať aj cez Váš Facebook účet(testovacia prevádzka).

Meno:
E-mail:
Heslo:
Heslo:
Súhlasím s podmienkami registrácie
Prihlásenie Google Translate

Home  »  Rally  »  Národné šampionáty  »  Poľsko

Tri dni do uzávierky prihlášok na Marma 29. Rally Rzeszow

Wednesday, 22. 07. 2020 - 07:44, Public relations   

Tri dni do uzávierky prihlášok na Marma 29. Rally Rzeszow

Automobilklub Rzeszowski už niekoľko mesiacov pracuje na príprave Marma 29. Rally Rzeszow, ktorej termín je stanovený na 6.-8. augusta 2020.

Súťaž je okrem FIA Majstrovstiev Zóny strednej Európy a domáceho poľského šampionátu zaradená aj do Majstrovstiev Slovenska v rally a v rally historických vozidiel. Slovenské posádky majú možnosť počas dvoch súťažných dní získať body za obe etapy zvlášť. Absolvovať na to potrebujú vyše 430 kilometrov s deviatimi rýchlostnými skúškami o celkovej dĺžke 133,6 kilometrov.

Tibor Szabosi;img_8227.jpg

Radi by sme súťažiacich upozornili na blížiaci sa termín uzávierky prihlášok, na ktorý možno mnohí popri uplynulej maďarskej rally pozabudli a to 25. júl. Prihlasovanie s redukovaným vkladom prebieha len do stredy 22. júla. Na webe slovenského spoluorganizátora pl.rallye.sk sú okrem Zvláštnych ustanovení zverejnené už aj Mapy rýchlostných skúšok a dokument Rally Guide, v ktorom je množstvo zaujímavých informácií najmä pre divákov.

Auto klub KošiceDiskusia k článku

Profily jazdcov
Najkomentovanejšie
Kalendár podujatí
Naši partneri