Registracia

Po dokončení registrácie bude odoslaný do Vašej E-mailovej schránky E-mail s odkazom na stránku, kde budete musieť Váš účet behom nasledujúcich 24 hodín aktivovať. Prečítajte si podmienky registrácie.

Kliknutím na ikonku sa môžete u nás zaregistrovať aj cez Váš Facebook účet(testovacia prevádzka).

Meno:
E-mail:
Heslo:
Heslo:
Súhlasím s podmienkami registrácie
Prihlásenie Google Translate

Home  »  Rally  »  Národné šampionáty  »  Poľsko

RUFA SPORT ukončí sezónu na Rajd Barbórka

Saturday, 12. 12. 2015 - 17:01, Public relations   

RUFA SPORT ukončí sezónu na Rajd Barbórka

Iba týždeň po podujatí Mikuláš Zaremba Rally 2015, ktoré sa konalo v Slušoviciach, sa RUFA SPORT Team predstaví aj v hlavnom meste Poľska, v rámci podujatia 53. Rajd Barbórka 2015.

Neskutočný už päťdesiatytretíkrát sa hlavným mestom Poľska preženú rally vozidlá, aby práve tu ukončili tohtoročnú sezónu.

Lukasz Krzeminski;img-0042d.jpg

Samozrejme, medzi nimi nebude chýbať ani posádka štvornásobného slovenského absolútneho majstra, RUFA SPORT Teamu, Grzegorz Grzyb - Robert Hundla. Divákom, ktorých sa vo Varšave každý rok okolo rally tratí zhŕkne neskutočné množstvo sa Grzyb s Hundlom predstavia v spolupráci s vozidlom Ford Fiesta R5.

Jacek Żurawski;nik9721.jpg

„Sme radi, že sa ešte poslednýkrát v tomto roku môžeme divákom predstaviť s vozidlom, s ktorým sme v Poľsku vybojovali titul druhých vicemajtrov," povedal pred podujatím Grzegorz Grzyb.

Jacek Żurawski;dsc8676.jpg

Vo Varšave, v rámci 53. Rajd Barbórka 2015, pripravil pre všetkých súťažiacich organizátor celkovo sedem rýchlostných skúšok. Napriek tomu, že hovoríme o meraných úsekoch, na ktorých samozrejme bude súťažiacim aj meraný čas, 53. Rajd Barbórka 2015 má byť v prvom rade show pre divákov, ale aj rally posádky a ich tímy.

Jacek Żurawski;nik9660.jpg

„Podujatie Rajd Barbórka vo Varšave sme už akosi automaticky zaradili do koncoročného kalendára nášho RUFA SPORT Teamu. Je to podujatie, ktoré patrí do série voľných, napriek tomu naša posádka, rovnako ako aj konkurencia, bojuje aj o konečné umiestnenie. Tak ako sme sa už všetkým partnerom poďakovali za podporu na Slovensku, či v Čechách, tak sa chcem poďakovať za podporu aj v Poľsku a práve v rámci Rajd Barbórka je na to priestor. Verím tomu, že to bude pekná bodka za sezónou," povedal Ľubomír Kleman, manažér RUFA SPORT Teamu.

loga-eger-rally.jpg

Miro Majláth



Diskusia k článku

Profily jazdcov
Najkomentovanejšie
Kalendár podujatí
Naši partneri