Registracia

Po dokončení registrácie bude odoslaný do Vašej E-mailovej schránky E-mail s odkazom na stránku, kde budete musieť Váš účet behom nasledujúcich 24 hodín aktivovať. Prečítajte si podmienky registrácie.

Kliknutím na ikonku sa môžete u nás zaregistrovať aj cez Váš Facebook účet(testovacia prevádzka).

Meno:
E-mail:
Heslo:
Heslo:
Súhlasím s podmienkami registrácie
Prihlásenie Google Translate

Home  »  Rally  »  Národné šampionáty  »  Poľsko

RUFA SPORT s Grzybom a Hundlom strieborní na Rajde Nadwiślański

Tuesday, 20. 09. 2016 - 11:38, Public relations   

RUFA SPORT s Grzybom a Hundlom strieborní na Rajde Nadwiślański

Hovorí sa, že ak dá automobilový pretekár „ranu", mal by okamžite opäť sadnúť za volant a odjazdiť nejakú súťaž. A presne toto sa podarilo Grzegorzovi Grzybovi, ktorý iba týždeň po havárii v Košiciach dojazdil spoločne s Robertom Hundlom na druhom mieste v rámci Rajd Nadwiślański.

Niechwiadowicz;

Podujatie Rajd Nadwiślański 2016 zaradené do poľského rally kalendáru ako štvrté v poradí odštartovalo v dňoch 16. - 18.9.2016 severovýchodne od poľského hlavného mesta Krakov, pričom riaditeľstvo súťaže sídlilo v meste Pulawy. Na štart tejto dvoj etapovej súťaže sa postavilo v rámci poľských rally majstrovstiev viac ako štyridsať súťažiacich. Medzi nimi aj štvornásobní slovenskí majstri Grzegorz Grzyb - Robert Hundla, ktorým aktuálne patrila aj vedúca priečka priebežného hodnotenia tohtoročného poľského šampionátu.

Niechwiadowicz;

Už od prvého test bolo vidno, že na Grzegorzovi havária, ktorú prežil pred týždňom v rámci posledného kola slovenského šampionátu nezanechala väčšie stopy. V prvých troch testoch, ktoré sa jazdili naozaj vo vysokom tempe mu spolu s Robertom patrilo tretie miesto. Po štvrtom teste posádka navyše poskočila na druhé miesto absolútneho poradia. Po tom čo pred záverom súťaže pridali k tomuto úspechu aj trojicu vyhratých rýchlostných skúšok, druhé miesto v cieli Rajdu Nadwiślański 2016 im už nemohlo uniknúť.

Niechwiadowicz;

„Som naozaj rád, že Grzegorz po najväčšej havárii vo svojom rally živote dokázal takto zvládnuť súťaž. Išli spoločne s Robertom naozaj fantasticky, pričom potvrdili vedúce miesto priebežného poradia v rámci poľského rally šampionátu. Moja vďaka samozrejme okrem posádky patrí aj mechanikom a hlavne partnerom nášho RUFA SPORT Teamu za podporu. Bolo to výborné, ideme ďalej a pokúsime sa získať tohtoročný poľský absolútny rally titul," povedal Ľubomír Kleman, manažér slovenského RUFA SPORT Teamu.

Niechwiadowicz;

rufa-loga-2016.jpg

Miro Majláth

 

 Diskusia k článku

Profily jazdcov
Najkomentovanejšie
Kalendár podujatí
Naši partneri