Registracia

Po dokončení registrácie bude odoslaný do Vašej E-mailovej schránky E-mail s odkazom na stránku, kde budete musieť Váš účet behom nasledujúcich 24 hodín aktivovať. Prečítajte si podmienky registrácie.

Kliknutím na ikonku sa môžete u nás zaregistrovať aj cez Váš Facebook účet(testovacia prevádzka).

Meno:
E-mail:
Heslo:
Heslo:
Súhlasím s podmienkami registrácie
Prihlásenie Google Translate

Home  »  Rally  »  Národné šampionáty  »  Poľsko

RUFA Šport na Rajd Karkonowski s Grzybom a Siatkowskim

Monday, 26. 05. 2014 - 18:59, Public relations   

RUFA Šport na Rajd Karkonowski s Grzybom a Siatkowskim

Slovenský RUFA Šport Team sa už od svojho založenia angažuje nielen v rámci slovenského šampionátu v rally, ale aj na vybraných podujatiach v zahraničí. V tomto roku navyše pribral pod svoje krídla aj posádku bojujúcu v rámci poľských majstrovstiev. Tou posádkou nie je nik iní, ako dvojica známa aj na slovenskej rally scéne, Grzegorz Grzyb - Daniel Siatkowski.

Lukasz Krzeminski;9-16.jpg

„Už v minulosti náš tím podporoval jazdca Grzegorza Grzyba a jeho spolujazdcov v rámci vybraných podujatí zaradených do poľských majstrovstiev. V tohtoročnej sezóne sme sa ale s Grzegorzom dohodli, že okrem slovenského absolvujeme spoločne pod hlavičkou RUFA Šport aj poľské majstrovstvá v rally. Ako sa zdá, nebolo to zlé rozhodnutie, veď po úvodných dvoch súťažiach nám v priebežnom poradí patrí druhé miesto. Stalo sa tak po vyhratom Rajde Arlamów a po druhom mieste absolútneho poradia na Rajde Świdnicki. Na oboch podujatiach sa Grzegorz s Danielom predstavili so Škodou Fabia S2000, ktorú pre náš tím pripravuje JM Racing v Zlíne. S pánom Houšťom, šéfom JM Racing máme už dlhodobú spoluprácu a som rád, že stále funguje k obojstrannej spokojnosti. Navyše som rád, že pri nás stoja aj naši dlhoroční partneri, ktorým sa vždy snažíme prinášať len tie najlepšie výsledky. Dúfam, že aj do tretice sa podarí Grzegorzovi s Danielom urobiť dobrý výsledok," vysvetlil manažér RUFA Šport Teamu, Ľubomír Kleman.

Tibor Szabosi;co8c8221-9.jpg

29. Rajd Karkonowski odštartuje ako tretie kolo poľského šampionátu v rally v dňoch 30. - 31.mája 2014 a jeho centrom sa stane mesto Jelenia Góra. Pre súťažiace posádky organizátor pripravil jednodňovú súťaž, v rámci ktorej všetci prítomní musia absolvovať trať o celkovej dĺžke viac ako tristo kilometrov. V tomto počte je už započítaných aj viac ako osemdesiat ostrých kilometrov, ktoré sú rozdelené do siedmych rýchlostných skúšok. Meno víťaza sa dozvieme v sobotu (31.5.2014) o osemnástej hodine.

RUFA Šport Team, Miro Majláth

rufa-loga.jpg

 Diskusia k článku

Profily jazdcov
Najkomentovanejšie
Kalendár podujatí
Naši partneri