Registracia

Po dokončení registrácie bude odoslaný do Vašej E-mailovej schránky E-mail s odkazom na stránku, kde budete musieť Váš účet behom nasledujúcich 24 hodín aktivovať. Prečítajte si podmienky registrácie.

Kliknutím na ikonku sa môžete u nás zaregistrovať aj cez Váš Facebook účet(testovacia prevádzka).

Meno:
E-mail:
Heslo:
Heslo:
Súhlasím s podmienkami registrácie
Prihlásenie Google Translate

Home  »  Rally  »  Národné šampionáty  »  Poľsko

RUFA-MOTOR SPORT smeruje na Rajd Ślaska 2020

Friday, 11. 09. 2020 - 08:51, Miroslav Majláth   

RUFA-MOTOR SPORT smeruje na Rajd Ślaska 2020

Po druhom mieste absolútneho poradia na Rajde Rzeszowski 2020, ktorý bol prvým kolom poľských rally majstrovstiev, smeruje slovenský RUFA-MOTOR SPORT na ďalšiu poľskú rally súťaž.

 

Tibor Szabosi;ac7i4355-1.jpg

Tou súťažou bude Rajd Ślaska 2020, druhé kolo seriálu Majstrovstiev Poľska v rally. Slovenský RUFA-MOTOR SPORT sa na podujatí zúčastní s osvedčenou posádkou, čiže Grzegorzom Grzybom a Michalom Poradziszom na Škode Fabia R5 EVO2.

Tibor Szabosi;ac7i6863.jpg

„Po zrušení 47.Rallye Tatry 2020 sme sa rozhodli s Grzegorzom, že sa zúčastníme druhého kola poľských rally majstrovstiev. V poľskom šampionáte nám totiž patrí druhé miesto priebežného poradia a tak by bolo fajn, keby sa nám podarilo získať ďalšie body. Na Slovensku je v priebežnom poradí naša posádka na prvom mieste s náskokom dvadsiatich bodov, ale ktovie ako to ešte bude s ďalšími súťažami. Preto chceme zabojovať zároveň aj v poľskom šampionáte. Verím, že sa nám bude spoločne dariť a získame kopu ďalších bodov. Samozrejme túto zmenu by sme nemohli urobiť bez podpory našich partnerov, za čo im patrí veľká vďaka," ozrejmil zmenu plánov manažér RUFA-MOTOR SPORT Teamu.

Michal Bobko;asf-2884-3.jpg

Rajd Ślaska 2020 bude jednoetapovou súťažou, pričom všetkých súťažiacich čaká trať o celkovej dĺžke viac ako 430 kilometrov. V tomto počte je už započítaných aj viac ako 100 meraných kilometrov. Tie budú rozdelené do siedmych rýchlostných skúšok. Štart súťaže je naplánovaný na piatok (11.9.2020( od 17:00 hodiny slávnostným predstavením súťažiacich na štartovej rampe. Cieľ súťaže je plánovaný na sobotu (12.9.2020) od 19:10 hodiny.

RUFA-MOTOR SPORT

Samozrejme o tom, ako sa darilo slovenskému RUFA-MOTOR SPORT Teamu a jeho súťažnej posádke na Rajd Ślaska 2020 vás samozrejme budeme informovať po ukončení súťaže.

Miro Majláth   Diskusia k článku

Profily jazdcov
Najkomentovanejšie
Kalendár podujatí
Naši partneri