Registracia

Po dokončení registrácie bude odoslaný do Vašej E-mailovej schránky E-mail s odkazom na stránku, kde budete musieť Váš účet behom nasledujúcich 24 hodín aktivovať. Prečítajte si podmienky registrácie.

Kliknutím na ikonku sa môžete u nás zaregistrovať aj cez Váš Facebook účet(testovacia prevádzka).

Meno:
E-mail:
Heslo:
Heslo:
Súhlasím s podmienkami registrácie
Prihlásenie Google Translate

Home  »  Rallycross

Relykros úspešne odštartoval 10. sezónu SLOVAKIA RINGU

Tuesday, 02. 04. 2019 - 08:30, Public relations   

Relykros úspešne odštartoval 10. sezónu SLOVAKIA RINGU

Okruh SLOVAKIA RING ponúkol uplynulý víkend skvelý motoršport: FIA CEZ OMV MaxxMotion Rallycross odštartoval 10. jubilejnú sezónu v živote nášho prvého permanentného autodrómu.

Skvelé počasie prilákalo na SLOVAKIA RING množstvo divákov. Paddock zaplnili tímy s takmer 140 štartujúcimi jazdcami v množstve tried. Najvýkonnejšia trieda Supercars lákala samozrejme najviac pozornosti.

unnamed-3.jpg

Sobotňajšie tréningy a rozjazdy pokračovali v nedeľu poslednou sériou vyraďovacích kôl, ktoré zakončilo semifinále a finále. Prach na šotolinovej časti trate ustál a mohli sa rozdávať poháre rôznych kategórií, predovšetkým Stredoeurópskej trofeje FIA.

unnamed-1-1.jpg

Celkovým víťazom triedy Supercars sa po veľkom finále stal maďarský pretekár Csaba Spitzmüller na Škode Fabii SC. S náskokom takmer 3,5 s došiel do cieľa pred druhým - Rakúšanom Aloisom Höllerom na Forde Fieste SC, ktorý u nás triumfoval pred rokom. Tretí skončil Čech Aleš Fučík na Volkswagene Polo SC.

unnamed-2.jpg

Najbližšie zažijeme na SLOVAKIA RINGU motocyklový seriál Alpe Adria (26.-28. apríl). Jeden z vrcholov motoristickej sezóny príde už 10.-12. mája, kedy sa na našom okruhu stretne Svetový pohár cestovných automobilov FIA WTCR s Majstrovstvami sveta vytrvalostných pretekov cestných motocyklov FIM EWC.Diskusia k článku

Profily jazdcov
Najkomentovanejšie
Kalendár podujatí
Naši partneri