Registracia

Po dokončení registrácie bude odoslaný do Vašej E-mailovej schránky E-mail s odkazom na stránku, kde budete musieť Váš účet behom nasledujúcich 24 hodín aktivovať. Prečítajte si podmienky registrácie.

Kliknutím na ikonku sa môžete u nás zaregistrovať aj cez Váš Facebook účet(testovacia prevádzka).

Meno:
E-mail:
Heslo:
Heslo:
Súhlasím s podmienkami registrácie
Prihlásenie Google Translate

Home  »  Rally  »  Rally komisia

Pozvánka na školenie jazdcov a organizátorov a zhromaždenie disciplíny rally

Wednesday, 29. 02. 2012 - 08:44, Daniel Mandzi   

Pozvánka  na školenie jazdcov a organizátorov a zhromaždenie disciplíny rally

Pozývame vás na školenie jazdcov a organizátorov rally, ktoré sa uskutoční v Betliari v dňoch 3. -  4. marca 2012 s týmto programom:


sobota 3. 3. 2012  -  Reštaurácia, Polomská ulica, Betliar:

08:30 - 09:00    Prezentácia, výdaj predpisov

09:00 - 17:00    Rozšírené školenie nových žiadateľov o licenciu jazdca rally

13:30 - 19:30    Školenie organizátorov rally   

 

nedeľa, 4. 3. 2012  -  Kultúrny dom, Betliar

08:00 - 08:30    Prezentácia, výdaj predpisov

08:30                Zhromaždenie disciplíny rally

09:30 - 17:00   Školenie jazdcov rally

 

Informácie k účasti na jednotlivých školeniach:

Rozšírené školenie nových žiadateľov o licenciu jazdca rally - sobota 3. 3. 2012

Rozšírené teoretické školenie je povinné pre všetkých jazdcov, ktorí žiadajú o celoročnú licenciu prvýkrát. Majú sa ho zúčastniť aj azdci a spolujazdci, ktorí sa ho v predošlých ročníkoch nezúčastnili lebo žiadali o licenciu v priebehu sezóny na základe individuálneho školenia a zároveň doteraz absolvovali menej ako tri rally zaradené do kalendára SAMŠ.

Zoznam týchto jazdcov bude v najbližších dňoch zverejnený na stránke www.rallyportal.sk. V prípade nejasností sa môžete informovať prostredníctvom kontaktov uvedených v tejto pozvánke.

Záujemcovia o účasť na rozšírenom školení musia podať žiadosť o licenciu jazdca pre rok 2012 na sekretariát SAMŠ a zároveň sa prihlásiť na školenie (do 24. 2. 2012) buď telefonicky na čísle 0917 67 17 77 alebo mailom na adrese rk@rallye.sk.

Ako sme už informovali, od sezóny 2012 musia byť všetci účastníci SRP držiteľmi celoročnej licencie jazdca.

 

Odporúčame všetkým účastníkom školenia nových žiadateľov o licenciu, aby si vopred prezreli predpisy pre sezónu 2012 - Športové predpisy pre rally, Ročenku SAMŠ a príslušné technické predpisy. Všetky sú zverejnené na webstránkach www.rallyportal.skwww.rallye.sk.


Školenie žiadateľov o licenciu jazdca rally - nedeľa, 4. 3. 2012

Povinnosť zúčastniť sa na tomto školení majú všetci jazdci, ktorí požiadali o licenciu jazdca SAMŠ pre rok 2012 a prajú si byť zapísaní v nominačnom zozname jazdcov rally, čo ich bude oprávňovať na štart na podujatiach rally zapísaných do kalendára SAMŠ 2012.

Školenie organizátorov rally - sobota 3. 3. 2012

Účasť na tomto školení je povinná pre všetkých organizátorov podujatí rally MSR a SRP zapísaných do kalendára SAMŠ. Odporúčame, aby sa na školení zúčastnili predsedovia organizačných výborov, riaditelia, tajomníci, hlavní bezpečnostní komisári (vedúci trate). Zoznam účastníkov za každého organizátora prosíme zaslať do 24. 2. 2012 na adresu rk@rallye.sk.

 

Zhromaždenie disciplíny rally - nedeľa, 4. 3. 2012

Právo na účasť majú všetci účastníci MSR a SRP (jazdci i organizátori), právo hlasovať majú všetci, ktorí vlastnili celoročnú licenciu SAMŠ vydanú pre rok 2011.

V prípade, že sa žiadateľ o licenciu nemôže z vážnych dôvodov zúčastniť školenia, môže požiadať o individuálne školenie za podmienok uvedených v Ročenke SAMŠ.

Gabriela Szczeczinová, Rally komisia SAMŠDiskusia k článku

Profily jazdcov
Najkomentovanejšie
Kalendár podujatí
Naši partneri