Registracia

Po dokončení registrácie bude odoslaný do Vašej E-mailovej schránky E-mail s odkazom na stránku, kde budete musieť Váš účet behom nasledujúcich 24 hodín aktivovať. Prečítajte si podmienky registrácie.

Kliknutím na ikonku sa môžete u nás zaregistrovať aj cez Váš Facebook účet(testovacia prevádzka).

Meno:
E-mail:
Heslo:
Heslo:
Súhlasím s podmienkami registrácie
Prihlásenie Google Translate

Home  »  Rally  »  Národné šampionáty  »  Maďarsko

KL Racing na Hungaroring s dvoma EVO 9-kami

Sunday, 27. 12. 2015 - 18:01, Public relations   

KL Racing na Hungaroring s dvoma EVO 9-kami

Obdobie medzi Vianocami a novým rokom už každoročne patrí podujatiu Szilveszter Rally, ktoré sa koná na maďarskom okruhu Hungaroring.

Už po tretíkrát v rade nebude na štarte chýbať ani slovenský KL Racing Rally Team.

Tibor Szabosi;gh7p0749-2.jpg

V tomto roku sa v rámci Szilveszter Rally 2015 v KL Racing Rally Teame predstaví dvojica posádok, pričom odštartujú na rovnakých vozidlách Mitsubishi Lancer EVO IX.

Jozef Pisch;0x8c8033-1.jpg

Prvom posádkou bude revúcko-lubenícka dvojica Pavol Cireň - Marek Podobník. Pre nich bude toto podujatie premiérové. „Na Szilveszter Rally som ešte ja osobne nikdy neštartoval. Bol som sa však už viackrát na Hungariringu pozrieť ako divák. Stretáva sa tu na štarte množstvo súťažiacich, aj v tomto roku ich bude viac ako dvestoosemdesiat, čo je naozaj neskutočný počet. Trate sú rovnako zaujímavé a aj keď je toto podujatie zaradené do skupiny voľných, určite sa bude každý snažiť dosiahnuť čo možno najlepší čas. Ďakujem, že nám spoločne s Marekom KL Racing Rally Team, umožnil štartovať na tomto podujatí," opísal svoje pocity Pavol Cireň.

Jozef Pisch;0x8c9048-2.jpg

Druhou posádkou, ktorá bude hájiť farby slovenského KL Racing Rally Teamu, bude slovensko-maďarská dvojica Peter Deák - László Bagó. „My sme sa už spoločne s Lászlóm Bagóm Szilveszter Rally na Hungaroringu v minulosti absolvovali. Je to pekné podujatie, pričom tu štartuje asi najviac súťažiacich v celej strednej Európe. Keďže už máme nejaké tie skúsenosti, ak bude mať druhá posádka záujem poradiť aj im čo a ako tu funguje. Som rád, že KL Racing Rally Team nám ponúkol možnosť reprezentovať ich tím," povedal Peter Deák.

kl-racing-reklamni-partneri-2015-new.jpg

Samozrejme na poslednom podujatí v roku nebude chýbať ani manažér KL Racing Rally Teamu Marek Lokaj: „Samozrejme, do Maďarska sa chystám aj ja, aby som povzbudil naše dve posádky. Pre náš tím je tohtoročná Szilveszter Rally 2015 už treťou v rade a tak vieme ako to tu funguje. Napriek tomu musím povedať, že tohtoročných dvestoosemdesiat prihlásených posádok prekvapilo aj mňa. Určite toto podujatie bude veľkým zážitkom nielen pre súťažiacich, ale hlavne pre množstvo divákov, ktorých sa sem zbehne každý rok niekoľko tisíc."

KL Racing Rally Team, Miro MajláthDiskusia k článku

Profily jazdcov
Najkomentovanejšie
Kalendár podujatí
Naši partneri