Registracia

Po dokončení registrácie bude odoslaný do Vašej E-mailovej schránky E-mail s odkazom na stránku, kde budete musieť Váš účet behom nasledujúcich 24 hodín aktivovať. Prečítajte si podmienky registrácie.

Kliknutím na ikonku sa môžete u nás zaregistrovať aj cez Váš Facebook účet(testovacia prevádzka).

Meno:
E-mail:
Heslo:
Heslo:
Súhlasím s podmienkami registrácie
Prihlásenie Google Translate

Home  »  Iné  »  Slalom

Kamiro Racing Team v Ruskove s piatym miestom v kategórii

Monday, 13. 07. 2020 - 16:12, Miroslav Majláth   

Kamiro Racing Team v Ruskove s piatym miestom v kategórii

Ruskovký autoslalom absolvoval Kamiro Racing Team spoločne s jazdcom Tomášom „Répu“ Ondrejom a vozidlom Subaru Impreza WRX STI. V cieli z toho bolo piate miesto v kategórii 4.

 

Matej Pliešovský;dsc-2476-1.jpg

Viac ako osemdesiat štartujúcich, množstvo výborných výkonov, ale aj drobné ťukance, ktoré už k motoristickému športu odnepamäti patria. Taký bol tohtoročný KOLLMANN Ruskovský Slalom 2020. Na štarte nechýbal ani zástupca slovenského Kamiro Racing Teamu, Tomáš „Répu“ Ondrej a jeho Subaru Impreza WRX STi.

Matej Pliešovský;dsc-2772-1.jpg

„Nebolo to celkom podľa mojich predstáv. Nie, že by bola zlá trať, tá bola fajn, len hneď v prvej jazde som „trafil“ jeden z kužeľov vytyčujúcich trať a dostal za to penalizáciu. No a v dvoch jazdách som v zápale boja pozabudol na jeden prírodný retardér pred ktorým bolo treba dať tvrdé brzdy a v oboch prípadoch som sa musel vracať naspäť. Bola tam totiž šotolina a na brzdy bolo treba ísť o niečo skôr a na to som v oboch prípadoch pozabudol. Tam som nabral najväčšiu časovú stratu. Napriek tomu som spokojný, konkurencia bola výborná a ja som si dobre zajazdil. Piate miesto v kategórii obsadenej naozaj výbornými jazdcami na super technike, myslím nie je až také zlé,“ zhrnul po dojazde do cieľa Tomáš „Répu“ Ondrej.

Matej Pliešovský;dsc-3362-1.jpg

S výkonom svojho zverenca bol nakoniec spokojný aj manažér Kamiro Racing Teamu, Milan Fulmek: „Motoristický šport je aj o šťastí a nešťastí. Na takom podujatí, akým bol Ruskovský slalom každá chybička zaváži a preukáže sa na dosiahnutom čase. Ale myslím si, že piate miesto v kategórii nie je zlé. Ďakujem Tomášovi za výbornú reprezentáciu nášho tímu a samozrejme partnerom za podporu.“

Matej Pliešovský;dsc-2774-2.jpg

Kedy, kde a s kým sa najbližšie Kamiro Racing Team svojim fanúšikom predstaví, o tom vás samozrejme budeme vopred informovať.

Kamiro Racing Team

Miro Majláth  Diskusia k článku

Profily jazdcov
Najkomentovanejšie
Kalendár podujatí
Naši partneri