Registracia

Po dokončení registrácie bude odoslaný do Vašej E-mailovej schránky E-mail s odkazom na stránku, kde budete musieť Váš účet behom nasledujúcich 24 hodín aktivovať. Prečítajte si podmienky registrácie.

Kliknutím na ikonku sa môžete u nás zaregistrovať aj cez Váš Facebook účet(testovacia prevádzka).

Meno:
E-mail:
Heslo:
Heslo:
Súhlasím s podmienkami registrácie
Prihlásenie Google Translate

Home  »  Iné  »  Slalom

Kamiro Racing smeruje na slalom do Ruskova

Thursday, 09. 07. 2020 - 11:38, Miroslav Majláth   

Kamiro Racing smeruje na slalom do Ruskova

Po predstavení sa na Test Day Slovakia Ring, pokračuje počas nadchádzajúcej soboty Kamiro Racing Team na slalomové podujatie – do Ruskova.

 

Tibor Szabosi;ac7i7568.jpg

Aj v tomto prípade bude Kamiro Racing Team reprezentovať Tomáš „Répu“ Ondrej, pričom rovnako ako na Slovakia Ringu sa predstaví s vozidlom Subaru Impreza WRX STi.

Tibor Szabosi;ac7i8173.jpg

„Som rád, že spolupráca s Kamiro Racing Teamom funguje aj ďalej. Ruskovský slalom som už jazdil niekoľkokrát a tak presne viem do čoho idem. Konkurencia sa zdá sa zíde veľmi kvalitná, veď už v tomto momente je prihlásených osemdesiat jazdcov, tak sa máme na čo tešiť,“ povedal Tomáš „Répu“ Ondrej.

Tibor Szabosi;20200603-123406-1.jpg

Spokojný s pokračujúcou spoluprácou je aj manažér Kamiro Racing Teamu, Milan Fulmek: „Teší ma, že sme sa dohodli na ďalšej spolupráci. „Répu“ je starý ostrieľaný jazdec, ktorý vie urobiť dobrý výsledok. Dúfam, že sa mu to podarí aj v Ruskove. Akú ďalšiu súťaž po Ruskove pôjdeme ešte presne nevieme, ale určite budeme o tom všetkých vopred informovať.“

Tibor Szabosi;asf78274.jpg

Podujatie KOLLMANN RUSKOVSKÝ SLALOM sa uskutoční dňa 11.7.2020 v Ruskove. Súťaž prebehne na vopred určenej trase na čas a presnosť, pozostáva z jednej meranej tréningovej jazdy a troch meraných súťažných jázd. O tom, ako dopadlo spomínané podujatie pre Kamiro Racing Team a jeho jazdca, vás budeme informovať po ukončení podujatia.

Kamiro Racing Team

Miro Majláth

 Diskusia k článku

Profily jazdcov
Najkomentovanejšie
Kalendár podujatí
Naši partneri