Registracia

Po dokončení registrácie bude odoslaný do Vašej E-mailovej schránky E-mail s odkazom na stránku, kde budete musieť Váš účet behom nasledujúcich 24 hodín aktivovať. Prečítajte si podmienky registrácie.

Kliknutím na ikonku sa môžete u nás zaregistrovať aj cez Váš Facebook účet(testovacia prevádzka).

Meno:
E-mail:
Heslo:
Heslo:
Súhlasím s podmienkami registrácie
Prihlásenie Google Translate

Home  »  Iné  »  Hobby

Kamiro Racing ide s Tomášom „Srnkom“ Ondrejom do Dolnej Strehovej

Friday, 14. 08. 2020 - 09:18, Miroslav Majláth   

Kamiro Racing ide s Tomášom „Srnkom“ Ondrejom do Dolnej Strehovej

Tretie kolo desiateho ročníku Rallyshow Dolná Strehová sa stane ďalším podujatím v tohtoročnom kalendári pre slovenský Kamiro Racing Team.

 

Tibor Szabosi;ac7i3297.jpg

Zatiaľ čo na doterajších podujatiach stavil Kamiro Racing Team na Tomáša Ondreja, v tomto prípade to bude rovnako. Predtým to bol Tomáš „Répu“ Ondrej, teraz prichádza zmena a na scéne sa objavuje Tomáš „Srnka“ Ondrej. Ten sa v poslednej dobe predstavil v rámci úvodných dvoch majstrovských rally podujatiach. Absolvoval ich spoločne s Jakubom Slovákom, keď spoločne reprezentovali iný slovenský rally tím. Výsledkom boli dve jednoznačné víťazstvá v triede 3 a to nielen v rámci slovenských majstrovstiev, ale aj súťaží ako celku. To znamená, že Srnka a Kubo sú už v tohtoročnej sezóne perfektne rozjazdení a v Strehovej tak určite budú určite patriť k adeptom na najvyššie ocenenie.

Tibor Szabosi;ac7i2591.jpg

„Kamiro Racing Team som už v minulosti niekoľkokrát reprezentoval a som rád, že sa vo farbách tohto tímu opäť aj s Kubom objavíme. Mali sme možnosť štartovať vo Vranove, alebo v Dolnej Strehovej. Vybrali sme si druhú možnosť hlavne z dôvodu, že tu je organizácia vždy na vysokej úrovni a podľa všetkého by sme mali v Strehovej absolvovať aj viac kilometrov. Naša vďaka patrí Kamiro Racing Teamu za dôveru,“ povedal Tomáš „Srnka“ Ondrej.

Tibor Szabosi;ac7i1918.jpg

V rámci Rallysprintu Dolná Strehová, ktorý sa bude konať v dňoch 14. – 15.8.2020 čaká na súťažiacich celkovo päť rýchlostných skúšok, z ktorých jedna by sa mala konať za tmy. Štart prvej rýchlostnej skúšky je plánovaný na sobotu (14.8.2020) od 18:00 hodiny a vyhlásenie výsledkov podujatia na nedeľu (15.8.2020) od 18:00 hodiny. Samozrejmosťou podujatia je aj kultúrny program. O tom, ako sa darilo posádke slovenského Kamiro Racing Teamu, vás budeme informovať po ukončení podujatia.

Tibor Szabosi;asfr9199.jpg

Miro Majláth

kamiro-partner-2019.jpegDiskusia k článku

Profily jazdcov
Najkomentovanejšie
Kalendár podujatí
Naši partneri