Registracia

Po dokončení registrácie bude odoslaný do Vašej E-mailovej schránky E-mail s odkazom na stránku, kde budete musieť Váš účet behom nasledujúcich 24 hodín aktivovať. Prečítajte si podmienky registrácie.

Kliknutím na ikonku sa môžete u nás zaregistrovať aj cez Váš Facebook účet(testovacia prevádzka).

Meno:
E-mail:
Heslo:
Heslo:
Súhlasím s podmienkami registrácie
Prihlásenie Google Translate

Home  »  Iné  »  Hobby

Bude dosť štartujúcich v Dobšinej?

Wednesday, 02. 02. 2022 - 01:15, Radovan Szabosi   

Bude dosť štartujúcich v Dobšinej?

Čas na prihlásenie sa do súťaže sa kráti. Do štartu Dobšinskej zimy 2022 zostávajú už len necelé dva týždne.

XVII. ročník Dobšinskej zimy 2022 je voľnou amatérskou súťažou a organizátorom veľmi pomôže poznať v predstihu záujem súťažných posádok o štart na pretekoch. V prípade, že by sa totiž nenazbieral dostatočný počet štartujúcich, bola by organizácia podujatia vážne ohrozená. PROSÍME preto, NEČAKAJTE na poslednú chvíľu a pošlite svoje prihlášky čo najskôr.

Tibor Szabosi;c30i5588-10.jpg

Vieme, doba je ťažká. O to viac však všetci spoločne zabojujme o existenciu automobilového športu na Slovensku. Aj vďaka nášmu spoločnému snaženiu sa budeme môcť znova stretnúť už 11. – 12. februára 2022 na súťažných tratiach XVII. ročníka Dobšinskej zimy 2022.

Csatlós Norbi;csn-8846.jpg

K dnešnému dňu, 31. januáru 2022, registrujeme prihlásených necelých dvadsať súťažných posádok. Celý aktuálny zoznam prihlásených nájdete v prílohe tejto správy, respektíve na webovej stránke www.zima.dobsinskykopec.com, kde je tiež prihláška, Zvláštne ustanovenia aj Časový harmonogram súťaže.

Tibor Szabosi;c30i8342-18.jpgDiskusia k článku

Profily jazdcov
Najkomentovanejšie
Kalendár podujatí
Naši partneri