Registracia

Po dokončení registrácie bude odoslaný do Vašej E-mailovej schránky E-mail s odkazom na stránku, kde budete musieť Váš účet behom nasledujúcich 24 hodín aktivovať. Prečítajte si podmienky registrácie.

Kliknutím na ikonku sa môžete u nás zaregistrovať aj cez Váš Facebook účet(testovacia prevádzka).

Meno:
E-mail:
Heslo:
Heslo:
Súhlasím s podmienkami registrácie
Prihlásenie Google Translate

Home  »  Rally  »  Národné šampionáty  »  Slovensko

Zvláštne ustanovenia - OMV MaxxMotion RALLY SLOVAKIA RING 2021

Monday, 08. 02. 2021 - 16:02, Miroslav Majláth   

Zvláštne ustanovenia - OMV MaxxMotion RALLY SLOVAKIA RING 2021

Štart prvého kola Majstrovstiev Slovenska v rely 2021 sa nezadržateľne blíži, čoho dôkazom je aj zverejnenie Zvláštnych ustanovení k podujatiu. Zároveň bolo aj spustené prihlasovanie súťažiacich.Pretekársky okruh SLOVAKIA RING premiérovo privítal Majstrovstvá Slovenska v rely v decembri minulého roku. Aj keď sa možno spočiatku zdalo, že podujatie zaradené do slovenského rely šampionátu bude iba akousi „jednorázovkou“, opak je pravdou. Organizačný výbor sa totiž rozhodol odštartovať prvé kolo Majstrovstiev Slovenska rely 2021 opäť v areáli pretekárskeho okruhu. Stane sa tak v dňoch 19. – 21.3.2021 pod názvom OMV MaxxMotion RALLY SLOVAKIA RING 2021.


Spoločne so zverejnením Zvláštnych ustanovení v pdf (vo verzii pre Microsoft WORD) bolo spustené aj prihlasovanie súťažiacich, ktoré nájdete na http://www.sams-asn.sk/prihlaska3.php

Miro MajláthDiskusia k článku

Profily jazdcov
Najkomentovanejšie
Kalendár podujatí
Naši partneri