Registracia

Po dokončení registrácie bude odoslaný do Vašej E-mailovej schránky E-mail s odkazom na stránku, kde budete musieť Váš účet behom nasledujúcich 24 hodín aktivovať. Prečítajte si podmienky registrácie.

Kliknutím na ikonku sa môžete u nás zaregistrovať aj cez Váš Facebook účet(testovacia prevádzka).

Meno:
E-mail:
Heslo:
Heslo:
Súhlasím s podmienkami registrácie
Prihlásenie Google Translate

Home  »  Vrchy

Zmena podmienok na hraniciach

Friday, 16. 07. 2021 - 09:57, Public relations   

Zmena podmienok na hraniciach

Ústavný súd SR pozastavil účinnosť aktuálnej vyhlášky Úradu verejného zdravotníctva SR a tým aj kontroly na hraniciach a povinnosť karantény pre nezaočkovaných.

Na základe vyhlášky č. 226/2021 Úradu verejného zdravotníctva Slovenskej republiky zo dňa 2. júla 2021, v znení doplňujúcej vyhlášky č. 227/2021 V. v., bolo nariadené najneskôr bezprostredne pri vstupe na územie SR sa povinne registrovať v aplikácii eHranica a absolvovať karanténu. Rozhodnutím Ústavného súdu SR sa však účinnosť tejto vyhlášky pozastavuje a riadime sa znova predošlou vyhláškou č. 218/2021 V. v., ktorá túto povinnosť neukladala. Pri vstupe na Slovensku sa budeme riadiť cestovateľským semaforom, ktorý krajiny rozdeľuje na zelené, červené a čierne.

Tibor Szabosi;c30i2683-25.jpg

Pre zahraničných účastníkov (pretekárov, členov realizačného tímu, športových arbitrov a zástupcov médií) športového podujatia na Dobšinskom kopci 2021 to znamená, že sa nemusia pri vstupe na územie Slovenskej republiky registrovať na aplikácii eHranica, ale stačí im antigénny test (AG test) starý maximálne 48 hodín. Zároveň by však mali mať pripravený aj Pozývací list od usporiadateľa pretekov, ktorý si môžu stiahnuť na stránke https://leto.dobsinskykopec.com/covid-19/ .

Tibor Szabosi;c30i4036-13.jpg

Usporiadateľ sa ospravedlňuje všetkým za komplikácie a starosti, ktoré vznikajú s neustále sa meniacimi protipandemickými podmienkami na území Slovenskej republiky. Ďakujeme za vaše pochopenie.Diskusia k článku

Profily jazdcov
Najkomentovanejšie
Kalendár podujatí
Naši partneri