Registracia

Po dokončení registrácie bude odoslaný do Vašej E-mailovej schránky E-mail s odkazom na stránku, kde budete musieť Váš účet behom nasledujúcich 24 hodín aktivovať. Prečítajte si podmienky registrácie.

Kliknutím na ikonku sa môžete u nás zaregistrovať aj cez Váš Facebook účet(testovacia prevádzka).

Meno:
E-mail:
Heslo:
Heslo:
Súhlasím s podmienkami registrácie
Prihlásenie Google Translate

Home  »  Rally  »  Národné šampionáty  »  Slovensko

ZANETI Motorsport s prvým odstúpením

Wednesday, 18. 12. 2019 - 11:37, Peter Baran   

ZANETI Motorsport s prvým odstúpením

Raz musela prísť. Chvíľa, kedy jazdca zradí technika. Pre ZANETI Motorsport a Ivana Mutňanského s Maťom Špankom, ktorí štartovali na Mitsubishi Lancer Evolution X R4, prišla táto chvíľa na XXV. ročníku Pražského Rallysprintu.

Tibor Szabosi

Poslednú nádej dávali ešte šikovné ruky mechanikov. Ukázalo sa, že problém s pohonom nebude možné vyriešiť na mieste a hlavne v tak krátkom čase. Rally Show majstrov volantov, ako sa tomuto podujatiu tiež zvykne hovoriť, tak bola vo výsledkovej listine bez spomínanej dvojice. Napriek tomu si však užili úžasnú atmosféru, ktorú dokázali tisícky divákov vytvoriť nie len okolo trate, ale aj v tímovom zázemí ZANETI Motorsportu. Vlaste prvý krát v sezóne ostal kopec času na fanúšikov, ktorých je pri maximálnom sústredení a vypätí síl počas súťaže náročné čo i len vnímať. Desiatky fotiek, stovky podpisov a mnoho šťastím vysmiatych detí (a nie raz aj od úžasu „nemých“), ktoré si mohli vyskúšať sadnúť do ozajstného pretekárskeho vozidla. To bola tá pravá náplasť na smútok a sklamanie z prvého odstúpenia pre technický problém v tejto sezóne.

Tibor Szabosi

Aj keď bola Praha v pláne ako oficiálne ukončenie sezóny, nemusí to tak ostať. Práce na odstránení poruchy začali hneď po príchode do domáceho prostredia. A keďže každý vie, že najlepším testom sú ostré kilometre, nie je vylúčené, že sa Mitsubishi ukáže aj v Maďarsku. Všetko však ukáže čas, závažnosť poruchy a šikovnosť mechanikov.

Peter Baran, ZANETI Motorsport.

Fotogaléria Zaneti Pražský RallysprintDiskusia k článku

Profily jazdcov
Najkomentovanejšie
Kalendár podujatí
Naši partneri