Registracia

Po dokončení registrácie bude odoslaný do Vašej E-mailovej schránky E-mail s odkazom na stránku, kde budete musieť Váš účet behom nasledujúcich 24 hodín aktivovať. Prečítajte si podmienky registrácie.

Kliknutím na ikonku sa môžete u nás zaregistrovať aj cez Váš Facebook účet(testovacia prevádzka).

Meno:
E-mail:
Heslo:
Heslo:
Súhlasím s podmienkami registrácie
Prihlásenie Google Translate

Home  »  Rally  »  Národné šampionáty  »  Slovensko

ZANETI Motorsport s novinkou

Wednesday, 20. 11. 2019 - 10:30, Peter Baran   

ZANETI Motorsport s novinkou

Aj keď je oficiálna pohárová sezóna ukončená, pár podujatí v kalendári ZANETI Motorsportu ešte svieti. Jedným z nich je KESKOMOBILE AutoShow na Slovakia Ringu. Akcia, ktorá sa svojou koncepciou, organizáciou a príjemnou atmosférou zaradila medzi tie príjemné „povinné jazdy“. Možnosť ukázať partnerom, fanúšikom a nadšencom motorizmu fungovanie zákulisia, posadiť ich na sedadlo spolujazdca a sprostredkovať tak bezprostredné zážitky, túto možnosť si jednoducho nemôžete nechať ujsť.

Tibor Szabosi

ZANETI Motorsport sa neukáže v tej klasickej podobe. Vo farbách tímu nenastúpia Jaro a Erik Melichárkovci, nenastúpi ani aktuálny vicemajster triedy S20 seriálu European Hill Climb Championship Ivan Mutňanský so svojím Mitsubishi Lancer Evolution X R4, ktorý si minulý víkend prevzal ocenenie za tento fantastický výsledok. Na druhej strane to však neznamená, že sa tam tieto posádky neukážu. Tak Melichárkovci, ako aj Mutňanský budú bojovať o absolútne víťazstvo vo Fordoch Fiesta WRC.

Tibor Szabosi

ZANETI Motorsport vsadil na úplne novú kombináciu. Motoristický novinár Peter Baran ako vodič, jazdec MRC Ľuboš Búš ako navigátor, Peugeot 208 špecifikácie R2 (ex Cais) ako vozidlo. Peter Baran síce má skúsenosti z podujatí Majstrovstiev Slovenska v rely, tie však získal predovšetkým na mieste navigátora. V tomto kontexte je zaujímavá skutočnosť, že Ľuboš Búš, Petrov navigátor, má skúsenosti predovšetkým zo šoférovania pretekárskych vozidiel. Táto dvojica síce vo svojom okolí deklaruje, že primárnym cieľom je doviezť celé auto do cieľa a ponúknuť návštevníkom AutoShow pekné prejazdy, sekundárny cieľ však nikdy nespomína. A všetci dobre vieme, ako to je. Ak by nechceli k tomu všetkému pridať aj pekný výsledok, nesadali by do R2. Konkurencia v tejto triede je ozaj výborná. Ako sa bude chlapcom dariť a či s ňou dokážu držať krok, to budeme vedieť v piatok.

Tibor Szabosi

Posledné podujatie v rely na Slovensku už klope na dvere. 21. a 22. november sú dni, ktoré dajú definitívnu bodku za sezónou a množstvo tímov okamžite začne s prípravou na tú budúcu. V ZANETI Motorsport to nebude inak. Či a čo je v pláne? Na to je ešte skoro, aj keď obrysy sú už nakreslené. Vás, milí partneri, podporovatelia, fanúšikovia, pozývame na Slovakia Ring. Nahláste dovolenky, vymeňte si služby, berte rodiny a príďte si vychutnať bezprostrednosť tejto akcie.

Peter Baran, ZANETI MotorsportDiskusia k článku

Profily jazdcov
Najkomentovanejšie
Kalendár podujatí
Naši partneri