Registracia

Po dokončení registrácie bude odoslaný do Vašej E-mailovej schránky E-mail s odkazom na stránku, kde budete musieť Váš účet behom nasledujúcich 24 hodín aktivovať. Prečítajte si podmienky registrácie.

Kliknutím na ikonku sa môžete u nás zaregistrovať aj cez Váš Facebook účet(testovacia prevádzka).

Meno:
E-mail:
Heslo:
Heslo:
Súhlasím s podmienkami registrácie
Prihlásenie Google Translate

Home  »  Vrchy

Yokohama Trofeo Nová Bystrica 2023 sa predstavuje

Saturday, 13. 05. 2023 - 16:20, Miroslav Majláth   

Yokohama Trofeo Nová Bystrica 2023 sa predstavuje

Po minuloročnej úspešnej premiére Dynamax Majstrovstiev Slovenska pretekov automobilov do vrchu v Novej Bystrici, odštartuje toto podujatie aj v sezóne 2023.

 

Yokohama Trofeo Nová Bystrica 2023

Sezóna Dynamax Medzinárodných a národných Majstrovstiev Slovenska pretekov automobilov do vrchu 2023 je už v plnom prúde. Po úvodnom, domácom podujatí, sa síce preteky presunuli na trate mimo Slovenska, ich návrat na domácu pôdu sa však veľmi rýchle približuje. Jedným z domácich podujatí je aj Yokohama Trofeo Nová Bystrica 2023. Jeho príprava pokračuje v plnom prúde, Bezpečnostný plán je takmer hotový a Zvláštne ustanovenia sú tesne pred zverejnením. Samozrejme zároveň s ich zverejnením bude spustené aj prihlasovanie na podujatie.

Tibor Szabosi;asr68875-5.jpg

Organizátor na tento rok pripravil zároveň niekoľko prekvapení a vylepšení. Jedným z vylepšení je presunutie servisnej zóny, ktorá svoje nové miesto nájde v areáli futbalového ihriska a miestneho amfiteátru v Novej Bystrici, kde čaká súťažiacich aj možnosť pripojenia ku elektrike. V týchto priestoroch sa bude zároveň konať aj technické preberanie, vyhlásenie víťazov a sobotňajší koncert. Keďže na pretekoch treba aj niečo pod zub, pripravené budú stánky s teplým občerstvením a spoločenské vyžitie, všetko v tesnej blízkosti rieky Bystrica. Keďže na podujatí budú v hojnom počte zastúpení aj českí jazdci a ich tímy, platba v stánkoch s občerstvením bude možná v eurách, ale aj českých korunách.

Yokohama Trofeo Nová Bystrica 2023

Samotná servisná zóna bude umiestnená vo vzdialenosti 4 kilometre od samotného štartu pretekov. Z tohto dôvodu bude nutné dodržiavať pokyny organizátora, prioritne pri zvozoch vozidiel na štart a z priestorov štartu. Tie sa budú konať v skupinkách po 15 – 20 pretekárskych vozidiel, ktoré budú sprevádzať vozidlá safety cars.

Tibor Szabosi;asr60065-2.jpg

Organizátor verí, že práve predstavené novinky potešia všetkých jazdcov a prispejú aj ku kultúre a bezpečnosti pohybu vozidiel a divákov v rámci samotných pretekov.

Miro Majláth
tlačový tajomník
Yokohama Trofeo Nová Bystrica 2023Diskusia k článku

Profily jazdcov
Najkomentovanejšie
Kalendár podujatí
Naši partneri