Registracia

Po dokončení registrácie bude odoslaný do Vašej E-mailovej schránky E-mail s odkazom na stránku, kde budete musieť Váš účet behom nasledujúcich 24 hodín aktivovať. Prečítajte si podmienky registrácie.

Kliknutím na ikonku sa môžete u nás zaregistrovať aj cez Váš Facebook účet(testovacia prevádzka).

Meno:
E-mail:
Heslo:
Heslo:
Súhlasím s podmienkami registrácie
Prihlásenie Google Translate

Home  »  Vrchy

XI. Oždianske serpentíny 2023 - Zvláštne ustanovenia a prihlasovanie

Saturday, 20. 05. 2023 - 19:32, Miroslav Majláth   

XI. Oždianske serpentíny 2023 - Zvláštne ustanovenia a prihlasovanie

Nová dekáda s novým organizátorom a presne mesiac pred štartom podujatia zverejnené Zvláštne ustanovenia. Tak sa prezentujú XI. Oždianske serpentíny 2023.

 

XI. Oždianske serpentíny 2023

Podujatie, ktoré je do kalendáru Slovenskej asociácie motoristického športu zaradené v poradí ako ôsme a deviate kolo seriálu Dynamax Medzinárodné majstrovstvá Slovenska pretekov automobilov do vrchu 2023, odštartuje presne o mesiac, čiže počas víkendu 16. – 18.6.2023. Okrem súbojov o body v rámci už spomínaných majstrovstiev sa v Ožďanoch bude bojovať aj o body v rámci seriálu Dynamax Majstrovstiev Slovenska v pretekoch automobilov do vrchu, ale aj v rámci Majstrovstiev Slovenska v pretekoch historických automobilov do vrchu, Slovenskom kopcovom pohári a na svoje si prídu aj účastníci Slovenskej trofeje PAV historických automobilov v pravidelnosti.

Tibor Szabosi;asr65523-4.jpg

Novinkou v rámci XI. Oždianskych serpentín 2023 je nový organizátor podujatia, spoločnosť ProHeating s.r.o., ktorá preteky pripravuje v spolupráci s obcou Ožďany. Aby nejaké podujatie vôbec mohlo odštartovať, musia byť vydané Zvláštne ustanovenia, ktoré presne stanovujú, či upravujú predpisy podľa ktorých sa budú preteky konať.

Tibor Szabosi;asf71318-1.jpg

A to sa deje práve teraz, keď svetlo sveta uzreli Zvláštne ustanovenia k podujatiu XI. Oždianske serpentíny 2023. Tie môžete nájsť na web stránke www.proheating.sk v sekcii PAV Ožďany. Zároveň s ich zverejnením bolo spustené aj prihlasovanie súťažiacich, ktoré nájdete na web stránke http://www.sams-asn.sk/prihlaska3.php 

Tibor Szabosi;asr66250-3.jpg

Záverom ešte raz pripomíname, že podujatie XI. Oždianske serpentíny 2023 odštartujú v dňoch 16. – 18. 6. 2023 ako dvojpreteky, čo znamená, že každý pretekársky deň bude hodnotený samostatne. Počas soboty, aj nedele budú musieť v priebehu dopoludnia účastníci podujatia najskôr absolvovať dvojicu tréningových jázd a následne popoludní dvojicu súťažných, ktoré rozhodnú o konečnom poradí.

Miro Majláth

 Diskusia k článku

Profily jazdcov
Najkomentovanejšie
Kalendár podujatí
Naši partneri